Ładowanie Events
Data początkowa
09.07 / 12:00
Data końcowa
09.07 / 17:00
Adres
Elektoralna 12, Warszawa


Czeka tam na Was:
błogosławiony cień w upalne lato,
małe poletko permakulturowe z ziołami i sezonowymi owocami,
relaks na leżakach,
możliwość cichej pracy,
małe działania ekologiczne, artystyczne i wspólnotowe.

Formuła spotkań jest otwarta i przepływowa – można przyjść o dowolnej porze w godzinach otwarcia i zostać jak długo się zechce.

2 i 9 lipca
W pierwsze wtorki lipca otwieramy w Tajemniczym Ogrodzie swobodną czytelnię książek o tematyce ekologicznej dla dzieci i dorosłych. Podzielimy się z Wami ważnymi dla nas lekturami, będzie można je przejrzeć na miejscu lub wspólnie poczytać.
W tych dniach w ogrodzie będzie rezydowała też Joanna Miś-Skrzypczak – edukatorka ekologiczna z fundacji Musszelka z Milanówka ( link ). Będzie można z nią porozmawiać o projektach ekologicznych, zrealizowanych z lokalną społecznością Milanówka – zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi. Na dzieci w wieku szkolnym będzie czekało stanowisko do samodzielnego twórczego działania z materiałami, które mogą być w różny sposób użyte ponownie, zgodnie z zasadą 5R. Rzecz, którą dziecko wykona, będzie mogło zabrać ze sobą do domu.

16 i 27 lipca
W kolejne dwa wtorki lipca będą czekały na Was rzeczy do szkicowania. Będzie można skorzystać z dostępnych na miejscu materiałów plastycznych, obejrzeć sobie katalogi botaniczne i poszkicować naturę.

JAK WEJŚĆ DO OGRODU?
Tajemniczy Ogród znajduje się przy ul. Elektoralnej 12, wejście przez prawą bramę/kordegardę, bliższą ulicy Orlej, sąsiadującą z lombardem, ale… wstęp do Tajemniczego Ogrodu jest bezpłatny :).

Miejsce wydarzenia
Mazowiecki Instytut Kultury, Elektoralna 12
Warszawa, Poland
Szczegóły
Data :
09 lipiec 2024
Godzina :
12:00 - 17:00
Kategorie :
Link do wydarzenia:
Dzielnica
Śródmieście
Udostępnij

Inne wydarzenia: