Ładowanie Events
Data początkowa
28.04 / 12:00
Data końcowa
28.04 / 13:30
Adres
ul. Wincentego Rzymowskiego 32, Warszawa

sala: Broadway
wstęp: 15/20 zł, kup bilet online lub w DK Kadr

Zagadka musi być rozwiązana! Klara Muu i Gavin, czyli para rezolutnych detektywów, prowadzą kolejne śledztwo. Tym razem gra toczy się o dużą stawkę, bo zniknęło magiczne nasiono, które może uratować Krowie Wzgórze. Kto je ukradł i jaki miał w tym interes?

Albert Einswein – błyskotliwy, choć nieco chciwy prosiak wizjoner – prezentuje na pokładzie nowoczesnego pociągu cudowny wynalazek. Gdy ginie jego prototyp, dzięki któremu rośliny mogą wyrosnąć w najbardziej niesprzyjających warunkach, podejrzenie pada na któregoś z pasażerów. Słynna królicza detektywka, Agata Christensen, z pomocą Gavina i Klary Muu rozpoczyna śledztwo. Przesłuchania, zbieranie odcisków palców i uważne zaglądanie do najgłębszych zakamarków wagonów doprowadzą do finału, którego nie spodziewaliby się nawet najwytrwalsi tropiciele!

„Zagadka Klary Muu” jest trzecią częścią przygód tytułowej bohaterki z Krowiego Wzgórza. Śledztwo inspirowane książkami Agaty Christie to gratka dla młodych fanów filmów detektywistycznych. Musicie to zobaczyć!

Reżyseria: Will Ashurst
Kraj i rok produkcji: Norwegia 2023
Czas trwania: 69 min
Wersja językowa: dubbing

Miejsce wydarzenia
Dom Kultury KADR, ul. Wincentego Rzymowskiego 32
Warszawa, Poland
Szczegóły
Date :
28 kwiecień 2024
Time :
12:00 - 13:30
Categories :
Link do wydarzenia
Dzielnica
Mokotów
Udostępnij

Inne wydarzenia: