Ładowanie Events
Data początkowa
08.06 / 15:00
Data końcowa
08.06 / 23:00
Adres
ul. Stefana Żeromskiego 1, Warszawa
☀️ Zapraszamy na teren rekreacyjny przy stacji metra Słodowiec na „Witaj Lato na Bielanach” – jedną z czterech największych corocznych imprez plenerowych w naszej dzielnicy. To świetna okazja, aby poczuć klimat letniego sezonu, relaksując się najpierw na rodzinnym pikniku, a następnie przy dźwiękach znanych i lubianych piosenek.
⏰ Piknik rozpocznie się o godz. 15:00. Na uczestników będą czekały gry, zabawy i warsztaty edukacyjne przygotowane przez naszych partnerów. Wśród atrakcji nie zabraknie również piknikowych klasyków takich jak dmuchańce, malowanie buziek i tatuaży oraz animacji dla dzieci. Na spragnionych i głodnych czekać będzie strefa gastronomiczna.
? Część muzyczna wystartuje o godz. 19:00. Jako pierwsza na scenie pojawi się Orkiestra Dorosłych Dzieci. Następnie, o godz. 20.30, swój występ rozpocznie Zakopower.
? Imprezę zakończy Silent Disco, zaplanowane w godz. 21:00 – 23:00.
? Organizatorzy: Urząd Dzielnicy m.st. Warszawy, Stołeczna Estrada, Bielański Ośrodek Kultury, Biblioteka Publiczna im. Stanisława Staszica, Centrum Rekreacyjno-Sportowe Bielany
? Partnerzy: Dom Development, Byś, ArcelorMittal Huta Warszawa, Hula-Kula – Rozrywkowe Centrum Miasta, Aeroklub Warszawski, Pałac Saski

Miejsce wydarzenia
Serek Bielański, ul. Stefana Żeromskiego 1
Warszawa, Poland
Szczegóły
Data :
08 czerwiec 2024
Godzina :
15:00 - 23:00
Link do wydarzenia:
Dzielnica
Bielany
Udostępnij

Inne wydarzenia: