Ładowanie Events
Data początkowa
31.08 / 17:00
Data końcowa
31.08 / 21:30
Adres
Trakt Natoliński, Warszawa
?? Tradycyjnie wraz z początkiem lata i wakacji zapraszamy na Ursynowskie Potańcówki. W tym sezonie spotkamy się 4 razy, a startujemy już w najbliższą sobotę 22 czerwca o godz. 17.00 przy Ursynowskim Centrum Kultury „Alternatywy” (ul. Gandhi 9). Towarzyszyć nam będą gorące latynoskie rytmy. ?
Tegoroczna inauguracyjna potańcówka, którą organizujemy wspólnie z UCK „Alternatywy”, będzie jedyna w swoim rodzaju i jedyna taka w Warszawie. W wakacyjny nastrój wprowadzi nas zespół wspaniałych muzyków z kubańską wokalistką ?️ Yaremi Kordos. Możecie być pewni, że do takiej muzyki nie trzeba umieć tańczyć, bo te gorące rytmy poprowadzą Was same.
Gdybyście jednak chcieli podszlifować swoje umiejętności jak zawsze zapewniamy naukę tańca i tym razem oczywiście latynoskiego! Zabawa potrwa do godz. 21.30. Dla uczestników przebranych w latynoskie stroje przygotowaliśmy nagrody specjalne!
Na każdej z potańcówek będziecie mogli wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami oraz nauce tańca. ?? Przygotowaliśmy również odpłatną strefę gastronomiczną oraz wystawę plenerową o Ursynowie.
?? Nie zapomnieliśmy o najmłodszych tancerzach. Na dzieci będzie czekał ogromny dmuchaniec, animacje oraz wiele konkursów i zabaw.
Harmonogram kolejnych Ursynowskich Potańcówek w 2024 r.:
✅ 13 lipca – Dzielnicowy Ośrodk Kultury Ursynów,
✅ 3 sierpnia – Tor Wyścigów Konnych Służewiec,
✅ 31 sierpnia – Sadek Natoliński.
ℹ️ Prosimy o śledzenie naszej strony internetowej oraz profilu na FB, ponieważ w przypadku nagłego załamania pogody wydarzenie może zostać odwołane.
Patronem medialnym Ursynowskich Potańcówek 2024 jest portal haloursynow.pl
Miejsce wydarzenia
Sadek Natoliński, Trakt Natoliński
Warszawa, Poland
Szczegóły
Data :
31 sierpień 2024
Godzina :
17:00 - 21:30
Kategorie :
Link do wydarzenia:
Dzielnica
Ursynów
Udostępnij

Inne wydarzenia: