Ładowanie Events
Data początkowa
21.07 / 07:30
Data końcowa
21.07 / 21:30
Adres
‼‼Wyruszamy na tafle dzikiej rzeki na pokładzie tratw! Czeka nas również ognisko integracyjne. Na szlaku odwiedzimy również niegdyś graniczny Tykocin – miejsce gdzie co krok czeka fascynująca historia!
PROGRAM:
⏰Zbiórka uczestników 21 lipca 2024r. (w niedzielę) o godzinie 7.45 na parkingu przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie (parking przed kinem „Kinoteka”). Planowany powrót w to samo miejsce około g. 21.30.
👉TYKOCIN – zwiedzanie dawnego granicznego miasta nad Narwią. Miasteczko bajeczka! Jak mawiała o Tykocinie Agnieszka Osiecka – „to miejsce, gdzie co krok czeka nas fascynująca historia”. Wędrówkę zaczniemy od tykocińskiej synagogi (dla chętnych wejście do wnętrza, konieczność wykupienia biletu), dalej powędrujemy na cmentarz żydowski, a na zakończenie zwiedzania wrócimy do historycznego centrum, aby przyjrzeć się z bliska pomnikowi Stefana Czarnieckiego i kościołowi, którego bryła zamyka rynek.
👉Około godzinna przerwa w Tykocinie na kawę lub/i spacer.
👉SPŁYW TRATWAMI – spływ tratwami na Biebrzy. W czasie spływu dotkniemy najdzikszej z podlaskich rzek. Na każdej tratwie znajdzie się około 8 osób, tratwy można połączyć w tzw. tramwaj. Spływ daje wyjątkową okazję dotknięcia dzikiej rzeki w niesamowitych okolicznościach, pełni lata. Czas spływu to około 3h.
👉OGNISKO INTEGRACYJNE – my zapewniamy kije i ogień. To co chcieli byście zjeść zabieracie ze sobą.
👉Wyjazd w drogę powrotną. Planowany przyjazd do Warszawy około g. 21.30
Cena: 255 zł/osoba + bilet wstępu do BBN
Serdecznie zapraszam!!!
Sprawdźcie również nasze pozostałe wyjazdy: https://poludnik21.pl/wyprawa-kategoria/wyjazdy/
Miejsce wydarzenia
Szczegóły
Data :
21 lipiec 2024
Godzina :
07:30 - 21:30
Kategorie :
Link do wydarzenia:
Dzielnica
Okolice Warszawy
Udostępnij

Inne wydarzenia: