Ładowanie Events
Data początkowa
21.07 / 16:00
Data końcowa
21.07 / 17:00
Adres

Przygody małej Calineczki

21.07.2024 (niedziela), godz. 16:00, Plac Vogla
„Przygody małej Calineczki” Studio Artystyczne Efekt

Czy z ziarenka jęczmienia może powstać mała dziewczynka? Okazuje się, że może i nazywa się Calineczka. Jest maleńka niczym pszczółka, śliczna i posiada anielski głos, właściwie – doskonała kandydatka na żonę. Dziewczynka ma dobre serce, kocha cały świat i najchętniej pomagałaby wszystkim.

Poznajmy jej historię pełną przygód oraz zaskakujących wydarzeń. Jak na los Calineczki wpłynie wredna Ropucha i jej syn fajtłapa? Co może wyniknąć ze spotkania z niesłyszącą Myszą i ślepym Kretem? Jaką kluczową rolę w życiu bohaterki odegra Jaskółka? Cała masa nieporozumień, prześmiesznych sytuacji i charakterystycznych postaci. Jedno jest pewne – aby uzyskać odpowiedzi na te pytania, trzeba to zobaczyć!

Wzruszająca opowieść, która momentami bawi do łez, ale również daje nam cenną życiową lekcję – warto odłożyć na bok własne problemy, dzięki czemu wyraźniej widzimy, co się dzieje wokół nas. W momencie, gdy przestajemy skupiać się na sobie, nagle dostrzegamy innych, którzy mogą potrzebować naszej pomocy. Historia Calineczki uczy tego, że dając światu dobro i do nas kiedyś ono powróci.

Miejsce wydarzenia
Szczegóły
Data :
21 lipiec 2024
Godzina :
16:00 - 17:00
Kategorie :
Link do wydarzenia:
Dzielnica
Wilanów
Udostępnij

Inne wydarzenia: