Ładowanie Events
Data początkowa
28.07 / 16:00
Data końcowa
28.07 / 17:00
Adres

O Rybaku i złotej rybce

28.07.2024 (niedziela), godz. 16:00, Plac Vogla
„O Rybaku i złotej rybce” Studio Artystyczne Efekt

Kto z nas nie chciałby spotkać na swojej drodze złotej rybki, która spełnia marzenia? Właśnie takie szczęście spotkało ubogiego rybaka oraz jego żonę Zośkę. Bohater, w zamian za wypuszczenie niezwykłej istoty, nie chciał o nic prosić, ale chytra kobieta nie mogła przepuścić takiej okazji. Zażyczyła sobie ładną chatkę, a gdy jej pragnienia zostały spełnione, ruszyła lawina niepohamowanych żądań, która doprowadziła do zaskakującego finału.

Kim naprawdę była złota rybka? Kto jeszcze miał istotny wpływ na losy naszych głównych bohaterów? Co mogło przynieść połączenie uległego, bojaźliwego męża z chciwą i władczą żoną? Jaki udział w tej opowieści będą mieli nasi mali widzowie?

Komiczna historia pełna zabawnych sytuacji i groteskowych postaci, które rozbawią wszystkich do łez. Jednak morał jest tu wcale nie mniej istotny, ponieważ uświadamiamy małym odbiorcom, czym kończy się nieposkromiona zachłanność na dobra materialne. Gdy apetyt rośnie w miarę jedzenia, musimy pamiętać, że zamiast sytego brzuszka możemy skończyć z pustym żołądkiem.

Miejsce wydarzenia
Szczegóły
Data :
28 lipiec 2024
Godzina :
16:00 - 17:00
Kategorie :
Link do wydarzenia:
Dzielnica
Wilanów
Udostępnij

Inne wydarzenia: