Ładowanie Events
Data początkowa
04.08 / 16:00
Data końcowa
04.08 / 17:00
Adres

O Hałhałku w kłopotach i pchełkowych psotach

4.08.2024 (niedziela), godz. 16:00, Miasteczko Wilanów
„O Hałhałku w kłopotach i pchełkowych psotach” Studio Artystyczne Efekt

Lęk przed nieznanym jest bliski każdemu z nas, w końcu wszyscy czegoś się boimy. Hałhałek również się bał, ale nie braku przysmaków czy codziennej kąpieli. Oj nie, są gorsze rzeczy od tego. A jakie? Otóż nasz bohater miał trafić do… przedszkola!!! Można ohałkować ze strachu, prawda? Dlatego właśnie postanowił działać czym prędzej, aby uchronić się przed najgorszym.

Czy Pchełka Gryzamełka maczała w tym swoje palce, a raczej nóżki? Czy ucieczka Hałhałka uchroniła go przed przedszkolem? Jak w jej trakcie poradził sobie ze znajomością zasad poruszania się na drodze? I czy tak naprawdę było w ogóle czego się bać? Tak wiele pytań i jak zwykle wszystkie odpowiedzi pojawią się w naszym spektaklu.

Zapraszamy do obejrzenia niezwykłego, adaptacyjnego przedstawienia, które rozprawia się ze strachem przed przekroczeniem murów przedszkola. Ta przezabawna opowieść uzmysłowi dzieciom, że często niepotrzebnie karmią swój lęk, a tak naprawdę nowe doświadczenia oznaczają super zabawę, rozwój i zawarcie wspaniałych przyjaźni.

Miejsce wydarzenia
Szczegóły
Data :
04 sierpień 2024
Godzina :
16:00 - 17:00
Kategorie :
Link do wydarzenia:
Dzielnica
Wilanów
Udostępnij

Inne wydarzenia: