Ładowanie Events
Data początkowa
07.07 / 16:00
Data końcowa
07.07 / 17:00
Adres

TEATRALNE LATO Z CKW 2024

7.07.2024 (niedziela), godz.16:00, Plac Vogla:
„Czerwony Kapturek pędzi na ratunek” Studio Artystyczne Efekt

Czerwony Kapturek spiesząc się do swojej ukochanej babci, wybrał drogę przez las. Mała bohaterka nie tylko chciała szybciej dotrzeć na miejsce, ale również podziwiać piękne drzewa, kwiatki czy ptaszki. Wierzyła głęboko, że wielki, tajemniczy las zapewni jej masę przygód oraz niezapomnianych wrażeń. Jednak mama dziewczynki wielokrotnie powtarzała swojej córce:

Nie każdy, kto jest miły, ma dobre zamiary,
Nie ufaj wszystkim słowom, nie dawaj im wiary.
A gdy ktoś dozna krzywdy, musisz zawsze reagować.
Wiedz kogo wezwać i jak należy się zachować.

Czerwony Kapturek, jak większość małych dzieci, nie przykładał wielkiej wagi do słów matki. Czy nasza bohaterka spotka w lesie tylko życzliwych i dobrych ludzi? Czy wizyta u babci będzie spokojna i pozbawiona nieszczęśliwych wydarzeń?

Historia o małej dziewczynce w czerwonym kapturku to cenna lekcja, jak należy reagować, gdy komuś dzieje się krzywda i pod jakimi numerami alarmowymi powinniśmy szukać pomocy. Uczymy również małych widzów, że należy być ostrożnym wobec obcych osób, które tylko pozornie mogą sprawiać dobre wrażenie. Jednak w tej klasycznej baśni z pewnością nie zabraknie momentów pełnych zabawy, śmiechu, a przede wszystkim komicznych postaci.

Miejsce wydarzenia
Szczegóły
Data :
07 lipiec 2024
Godzina :
16:00 - 17:00
Kategorie :
Link do wydarzenia:
Dzielnica
Wilanów
Udostępnij

Inne wydarzenia: