Ładowanie Events
Data początkowa
08.07 / 10:30
Data końcowa
12.07 / 14:00
Adres
ul. Powojowa 2, Warszawa

TEATRALNE LATO W MIEŚCIE „Opowiedział Dzięcioł Sowie”

Zapraszamy na Teatralne Lato w Mieście podczas którego będziemy pracować nad spektaklem „Opowiedział Dzięcioł Sowie” wg. Jana Brzechwy. Wspólnie stworzymy scenografię do spektaklu i zaśpiewamy piosenkę finałową, każdy dostanie wspaniałą rolę do zagrania. Będzie wspaniała zabawa i edukacja z morałem. Spektakl powstanie wg ideii Teatr Dzieci dla Dzieci i pokaz premierowy będzie otwarty dla młodych widzów.

„Wilk Barnaba, Ryś Bazyli mieli sklepy, co pół mili. Sprzedawali swe towary, każdy drogi był i stary! Lecz zwierzęta wnet zmądrzały, własny sklepik zbudowały! Więc odeszły precz oszustwa, stare sery i kapusta, brudne łachy, liche pierze, nikt się na to nie nabierze! Wilk Barnaba, Ryś Bazyli także w dobro uwierzyli, że oszustwo nie popłaca, lecz uczciwa, zgodna praca.Teraz w lesie, wśród zwierzaków, saren, wilków, rysiów, ptaków wszyscy pragną moi Mili, by uczciwie wszyscy żyli!”

Opieka reżyserska: Cezary Żołyński, opieka scenograficzna: Iza Toroniewicz, nauka piosenki: Elżbieta Osiak.

Zajęcia trwają do poniedziałku 8 lipca do piątku 12 lipca w godzinach 10:30 – 14:00 i zostaną zakończone POKAZEM PREMIEROWYM

Koszt za calość zajęć 160 zł. / liczba miejsc ograniczona / wiek 10 +

https://wck-wawer.pl/radosc/aktualnosci/archiwum-2023/teatr-dzieci-dla-dzieci-wck-filia-radosc

Miejsce wydarzenia
Wawerskie Centrum Kultury filia Radość, ul. Powojowa 2
Warszawa, Poland
Szczegóły
Data :
08 lipiec 2024
Godzina :
10:30 - 14:00
Kategorie :
Link do wydarzenia:
Dzielnica
Wawer
Udostępnij

Inne wydarzenia: