Ładowanie Events
Data początkowa
26.05 / 11:00
Data końcowa
26.05 / 14:00
Adres
Maślaków 1, Warszawa
W niedzielę 26 maja 2024 zapraszamy wszystkie dzieci na teatralne doznania – aż trzy spektakle prezentowane przez @panteatrzykwarszawa bajki znane i lubiane od pokoleń
𝗥𝗘𝗣𝗘𝗥𝗧𝗨𝗔𝗥:
„𝐒ł𝐨𝐧𝐢𝐤 𝐁𝐢𝐦𝐛𝐨 𝐰𝐲𝐩ł𝐲𝐰𝐚 𝐰 𝐫𝐞𝐣𝐬”
Start: godz. 11:00 (czas trwania około 45 min.)
Opis: Kapitan Dwuoki Joe potrzebuje kogoś do załogi statku, a Słonik Bimbo pragnie przygód . Jednak wyprawa w daleki rejs po oceanach nie należy do bezpiecznych. Czy Bimbo uda się przekonać Kapitana, by zabrał go w podróż?
„𝐒𝐤𝐚𝐜𝐳ą𝐜𝐚 𝐤𝐫ó𝐥𝐞𝐰𝐧𝐚”
Start: godz. 12:00 (czas trwania około 45 min.)
Opis: Piękna królewna Jarmilka mieszka wraz ze swym ojcem w pałacu. Pewnego dnia do zamku przybywa czarownik, który żąda ręki królewny. Królewna nie chce takiego męża więc czarodziej rzuca na nią zaklęcie …
„𝐙𝐰𝐢𝐞𝐫𝐳ą𝐭𝐤𝐚 𝐮 𝐃𝐨𝐤𝐭𝐨𝐫𝐚”
Start: godz. 13:00 (czas trwania około 45 min.)
Opis: Wyleczyć zęby krokodylowi, opatrzyć płetwę rekinowi, przygarnąć wombata – to nie lada wyzwanie!! Doktor zaradzi na wszystkie problemy zwierząt . Wkrótce jednak sam wpada w kłopoty. Czy uda mu się pokonać trudności ?
𝗪𝗦𝗧𝗘̨𝗣 𝗪𝗢𝗟𝗡𝗬
W dniu spektaklu będzie fotograf w celu otrzymania zdjęć z wydarzenia prosimy o dokonanie zgłoszenia i pozostawienie adresu mailowego.
ZGŁOSZENIE:
I. Drogą mailową: rezerwacje@nacalezycie.org lub smsową: +48 790 554 430 (PL)
Zgłaszając swój udział i chęć otrzymania zdjęć podajemy:
1. godzinę spektaklu
2. imię i nazwisko uczestnika oraz opiekuna
3. adres e-mail na który mają zostać wysłane zdjęcia
Administratorem danych osobowych uczestników spektaklu jest Stowarzyszenie Na Całe Życie. Dane przetwarzane są w celu organizacji przedsięwzięcia w tym dokonywania zgłoszeń. Dane będą przetwarzane przez czas niezbędny do realizacji projektu. Podanie danych jest dobrowolne, jednak bez ich przekazania nie jest możliwe otrzymania zdjęć.
Biorąc udział w spektaklu uczestnik/opiekun prawny wyraża zgodę na przetwarzanie jego wizerunku dla potrzeb związanych z promocją spektaklu.
Miejsce wydarzenia
Park Kultury w Powsinie, Maślaków 1
Warszawa, Poland
Szczegóły
Date :
26 maj 2024
Time :
11:00 - 14:00
Categories :
Link do wydarzenia
Dzielnica
Wilanów
Udostępnij

Inne wydarzenia: