Ładowanie Events
Data początkowa
19.05 / 15:00
Data końcowa
19.05 / 16:00
Adres
Al. Rzeczypospolitej 14, Warszawa

19.05.2024 (niedziela)
Spektakl dla dzieci: „Tararysiapaty, czyli jak ryś Ryś wpadł w tarapaty” – spektakl dla dzieci teatru O!Teatr”
Filia CKW w Alto Wilanów, al. Rzeczypospolitej 14
Godz. 15:00

Ryś tym razem zawędruje o jeden strumyk za daleko. Opuści las i pierwszy raz napotka ślady obecności przedziwnego stworzenia, jakim jest… człowiek. To zdarzenie wpędzi Rysia w niemałe tarapaty, albowiem dzikie wysypisko na obrzeżach lasu skrywa wiele niebezpieczeństw. Na szczęście z pomocą przyjdą miejscowi lokatorzy: król Szczur i przynajmniej dwie śpiewające muchy oraz Profesor – najmądrzejszy z profesorów.

Forma teatru, w której dzieci oprócz obrazu i fabuły otrzymują mnóstwo rzetelnej wiedzy, a także mogą się włączyć w wydarzenia, pozwala treść przyswoić lepiej i trwalej. Już Konfucjusz powiedział: „Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż mi, a zapamiętam. Pozwól mi zrobić, a zrozumiem”. Zabawni bohaterowie zapewnią też dzieciom wspaniałą rozrywkę – już nasza w tym głowa, by była ona na najwyższym poziomie 😉

Bilety w cenie 10 zł (dzieci) i 15 zł (dorośli) można nabyć w placówkach Centrum Kultury Wilanów oraz on-line od 13 maja. Liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy o wcześniejszy zakup biletów (do piątku włącznie) oraz punktualne przybycie na przedstawienie!

Miejsce wydarzenia
Centrum Kultury Wilanów fila ALTO Wilanów, Al. Rzeczypospolitej 14
Warszawa, Poland
Szczegóły
Date :
19 maj 2024
Time :
15:00 - 16:00
Categories :
Link do wydarzenia
Dzielnica
Wilanów
Udostępnij

Inne wydarzenia: