Ładowanie Events
Data początkowa
31.05 / 11:00
Data końcowa
01.06 / 19:00
Adres
Powsińska 31, Warszawa
? ŚWIĘTUJ DZIEŃ DZIECKA Z MISIEM PADDINGTONEM! ?
Napij się pysznej angielskiej herbatki, zwiedź Londyn, przećwicz swój angielski, wyrusz w podróż czerwonym autobusem oraz weź udział w konkursach i zgarnij super nagrody. ?
Odkryj wszystkie atrakcje, które czekają na najmłodszych od 31 maja do 1 czerwca w Sadyba Best Mall. ?
? London Trip ?? Wyrusz w podróż po Londynie w naszym czerwonym autobusie. Posłuchaj komunikatów w języku angielskim i zobacz najważniejsze atrakcje.
? Royal Mail ? Stwórz pocztówkę, a następnie odpowiednio zaadresuj. Gotową
kartkę wrzuć do londyńskiej skrzynki.
? Strefa Foto ? Podziwiaj piękny zwodzony most nad Tamizą. Usiądź na ławce z Paddingtonem i uwiecznij ten moment na fotografii.
? Pack your bag ?️ Przygotuj się odpowiednio na podróż! Spakuj najpotrzebniejsze rzeczy, odbierz mapę i ruszaj w przygodę!
? London Sightseeing ? Przeżyj prawdziwą angielską przygodę. Zobacz najważniejsze atrakcje Londynu i zagraj w grę memory, którą przygotował specjalnie dla Was Paddington.
? Hyde Park ? Po wyczerpującym zwiedzaniu, odbierz nagrody i zrelaksuj się przy angielskiej popołudniowej herbatce. Oczywiście nie może również zabraknąć ulubionego przysmaku Paddingtona – kanapki z marmoladą.
? Take a taxi ? Ulice Londynu są bardzo ruchliwe! Naucz się, jak bezpiecznie przechodzić przez pasy, a następnie złap taksówkę korzystając z banknotów.
? Entertainment Area ? Weź udział w zabawach, animacjach i konkursach. Naucz się angielskich słówek, weź udział w grach multimedialnych czy zdobądź super nagrody licencyjne na strefie London Sightseeing.
Spotkaj się z nami na parterze na dwóch placykach: przy Carrefourze i przy Rossmannie.
ℹ️ Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
?? Niech Dzień Dziecka będzie wyjątkowy!
Miejsce wydarzenia
Sadyba Best Mall, Powsińska 31
Warszawa, Poland
Szczegóły
Data :
31 maj 2024
Godzina :
11:00 - 19:00
Link do wydarzenia:
Dzielnica
Mokotów
Udostępnij

Inne wydarzenia: