Ładowanie Events
Data początkowa
01.06 / 10:00
Data końcowa
01.06 / 11:00
Adres
al. „Solidarności”, Warszawa
Dzień Dziecka to idealny dzień na ruch, taniec i dobrą zabawę 😃🤸‍♀️ I najlepiej zacząć od samego rana, dlatego zapraszam na bezpłatne poranne wygibasy na trawie w Parku Praskim 🐒 Wszyscy mile widziani, a w szczególności rodzice z dziećmi (ale nierodzice bez dzieci też) 😃
🐛 Co będziemy robić?
– będziemy bawić się z własnym ciałem, sprawdzać, gdzie mamy stopy, gdzie ręce, a gdzie głowę
– będziemy się ruszać tak, jak lubimy najbardziej, tak jak nam w sercu gra
– a przede wszystkim będziemy świętować Dzień Dziecka w ruchu, tańcu i zabawie
🐛 Dla kogo?
– rodzice / opiekunowie z dziećmi
– nierodzice bez dzieci
Uwaga: podczas warsztatu rodzice są odpowiedzialni za swoje dzieci. Nie ma możliwości pozostawienia swojego dziecka na warsztacie bez opieki.
🐛 Warsztat poprowadzę ja, Agnieszka Gwadera
Tańczę od kiedy zaczęłam chodzić 😃 Taniec to moja największa pasja, źródło radości i wolności. Od lat poruszam się w nurtach tańca współczesnego, a obecnie bardzo interesuję się improwizacją, kontakt improwizacją, Gagą, Body-Mind Centering® i Psychoterapią Tańcem i Ruchem. Poszerzam moją wiedzę i umiejętności z tego zakresu, uczestnicząc w warsztatach, szkoleniach i festiwalach. Biorę też udział w treningach współfinansowanych przez Unię Europejską: byłam uczestniczką międzynarodowych szkoleń takich jak „Transforming Emotions: Nonviolent Communication meets Contact Improvisation” i „Body of Emotions”.
Jestem aktywnie zaangażowana w warszawską scenę taneczną, biorąc udział w projektach tanecznych m.in. w Teatrze Tańca Zawirowania i Mazowieckim Instytucie Kultury. W ostatnich latach wystąpiłam w „The place that we don’t know” w choreografii Ilony Gumowskiej, „The Dreamus” (w projekcie wideo, jak i w spektaklu scenicznym) w choreografii CoDa Movement (Magdalena Wójcik i Stefano Otoyo), „Błyskach” i „Więzach” w choreografii Beniamina Citkowskiego oraz „Instrukcjach obsługi cienia” i spektaklu „Supły, kolory, moc, czyli krótka przypowieść o uczuciach” w choreografii Pauliny Święcańskiej.
Na co dzień prowadzę moje autorskie zajęcia Connected Dance, na których skupiam się na doświadczeniu człowieka na różnych poziomach kontaktu – z samym sobą, z drugim człowiekiem, ze wszystkim, co go otacza. Każde zajęcia to laboratorium ruchu, w którym uczestniczki badają, próbują i czują, a żaden ruch nie jest zły. Dzięki temu odkrywają nowe jakości i przestrzenie i mogą pozwolić sobie na jeszcze pełniejszą ekspresję, spotkanie z sobą i ze swoim ciałem.
———————-
🐛 CZAS
1 czerwca
sobota, 10:00-11:00
🐛 LOKALIZACJA
Warszawa, Park Praski, dokładnie tu: https://maps.app.goo.gl/XV2nCyBjbzk1nXsVA
🐛 KOSZT
Warsztaty są bezpłatne
🐛 ZAPISY I PYTANIA
Piszcie do mnie na aga.connected.dance@gmail.com 😊
Miejsce wydarzenia
Park Praski, al. „Solidarności”
Warszawa, Poland
Szczegóły
Data :
01 czerwiec 2024
Godzina :
10:00 - 11:00
Kategorie :
Link do wydarzenia:
Dzielnica
Praga Północ
Udostępnij

Inne wydarzenia: