Ładowanie Events
Data początkowa
06.07 / 12:00
Data końcowa
06.07 / 13:00
Adres
Bulwar Bohdana Grzymały-Siedleckiego, Warszawa
𝗥𝗼𝗱𝘇𝗶𝗻𝘆 𝘄 𝗥𝘂𝗰𝗵𝘂 𝗻𝗮𝗱 𝗪𝗶𝘀ł𝗮̨ to wakacyjna odsłona comiesięcznych warsztatów ruchowych dla rodzin z cyklu RODZINY W RUCHU, realizowanych przez Fundację Burdąg w Centrum w Ruchu. Tym razem zapraszamy dzieci i bliskich im dorosłych do prostych ruchowych aktywności na świeżym powietrzu, na nadwiślańskiej Barce. Ich celem będzie budowanie fizycznej bliskości i wzmacnianie relacji w mikro wspólnotach – komórkach rodzinnych. Podczas zajęć osoby uczestniczące będą rozwijać wyobraźnię i nieprzebrany potencjał naszych zmysłów, a także ćwiczyć uważną obserwację i umiejętność wsłuchiwania się w drugą osobę.
✨JAK TO DZIAŁA?✨
Warsztaty są przeznaczone dla rodzin z dziećmi w każdym wieku. Są 𝗱𝗮𝗿𝗺𝗼𝘄𝗲, a zapisy prowadzimy do wyczerpania miejsc. Ponieważ ich liczba jest ograniczona, bardzo prosimy o odpowiedzialne podejmowanie decyzji i informację o nieobecności przynajmniej na 24 godziny przed warsztatem – wówczas z miejsca Państwa będzie mogła skorzystać inna rodzina. Zachęcamy do troski o siebie nawzajem!
𝗟𝗶𝗻𝗸 𝗱𝗼 𝘇𝗮𝗽𝗶𝘀𝗼́𝘄:
✍️ https://forms.gle/hfnMtRU55taxjxge9
Pierwsze warsztaty poprowadzi
🚶‍➡️ 𝗗𝗼𝗺𝗶𝗻𝗶𝗸 𝗪𝗶𝗲̨𝗰𝗲𝗸 – tancerz, choreograf, performer, fotograf mody i stylista
Artysta, którego prace przepełnione są humorem, lekkością i żartobliwością. Jako choreograf i performer dekonstruuje historię tańca, normy i tradycje teatralne. Próbuje budować mosty pomiędzy wątkami biograficznymi i doświadczeniami publiczności. Wierzy w spektakle, w których szczerość może być usytuowana gdzieś pomiędzy prywatnością, a skrajną teatralną formalnością. W swoich występach bawi się gatunkami teatralnymi, eksperymentuje z własnym wizerunkiem i kwestionuje normy społeczne.
Absolwent PWST w Krakowie, Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu, stypendysta Folkwang Universität der Kunste w Essen. Współpracował m.in. z Jackiem Łumińskim, Jerzym Stuhrem, Giorgią Maddammą, Idanem Cohenem, Jeansem van Daelem, Sylwią Hefczyńską-Lewandowską, Erykiem Makohonen, Tomaszem Wygodą, Mariuszem Trelińskim, Dominiką Knapik i niemiecka grupą Bodytalk. W latach 2016-2019 tancerz-artysta Polskiego Teatru Tańca w Poznaniu, gdzie wstąpił m.in. w spektaklach Tomasza Bazana, Aleksandra Dziurosz, Iwony Pasińskiej, Jacka Przybyłowicz, Ewy Wycichowskiej, Kayi Kołodziejczyk i Tomasza Rodowicza.
Współtworzył spektakl Musica Posthumana. Jest autorem choreografii w spektaklu Ach, jakże godnie żyli w reżyserii Marcina Libera. Razem z Maciejem Kuźmińskim stworzył wielokrotnie angrodoznte w Europie solo „Dominique”. Wspólnie z Dominiką Wiak, Danielą Komęderą-Miśkiewicz oraz Moniką Witowską stworzył nagradzany spektakl „Sticky Fingers Club”. Wraz z Michałem Przybyłą, stworzył nagradzany spektakl „Bromance”, Jego ostatnia solowa praca „Café Müller” została wyselekcjonowana do sieci Aerowaves #twenty23.
_______________________________
〰️ BarKa 〰️
📍 Adres: Bulwar Bohdana Grzymały-Siedleckiego
https://maps.app.goo.gl/HK2TjxciG9cncZah8
🅿️ Najbliższe miejsca postojowe pod adresem: Wybrzeże Kościuszkowskie 39, 00-379 Warszawa
https://maps.app.goo.gl/nX3jENefsQ5KDt927?g_st=ac
🚏 Najbliższe przystanki (stacje dostępne dla osób poruszających się na wózku lub prowadzących wózek):
⁣ BUS 🚌
Metro Centrum Nauki Kopernik 02 | BUS 185 | Odległość 350m
Metro Centrum Nauki Kopernik 03 | BUS 160, N14, N64 | Odległość 250m
Metro Centrum Nauki Kopernik 04 | BUS 118, 127, 162, N14, N64 | Odległość 400 m
Metro Centrum Nauki Kopernik 05 | BUS 118, 127 | Odległość 450m
Przystanek Jaracza 02
Przystanek Jaracza 01
⁣ METRO (linia M2) 🚇
Stacja Centrum Nauki Kopernik | Odległość 160 m
♿ Na poziomie lądu – na Placu Zabaw – dysponujemy barami i toaletami dostępnymi dla osób z niepełnosprawnościami
Miejsce wydarzenia
Barka, Bulwar Bohdana Grzymały-Siedleckiego
Warszawa,
Szczegóły
Data :
06 lipiec 2024
Godzina :
12:00 - 13:00
Kategorie :
Link do wydarzenia:
Dzielnica
Śródmieście
Udostępnij

Inne wydarzenia: