Ładowanie Events
Data początkowa
25.05 / 11:00
Data końcowa
25.05 / 12:30
Adres
Tyniecka 40a, Warszawa
jubileusz 100. rocznicy założenia Polskiego Towarzystwa Muzyki Współczesnej oczywiście obchodzimy kreatywnie.
Zapraszamy w sobotę 25 maja br. na godz. 11:00 do Multimedialnej Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr XXXI w Dzielnicy Mokotów, gdzie znów odbędą się nasze improwizowane warsztaty rodzinne „Opowiedz mi bajkę”.
Podczas zajęć będzie można poznać bliżej muzykę współczesną i usłyszeć m.in. jak brzmi ośmiornica na spacerze, żaby w stawie lub narzędzia w warsztacie.
Warsztaty poprowadzą twórcy tych warsztatów – improwizatorzy: kompozytor i pianista Jarosław Siwiński i kontrabasistka Małgorzata Kołcz oraz ich muzyczny gość – Leszek Lorent – wszechstronny perkusista.
Zajęcia są dedykowane dzieciom w wieku 3-8 lat oraz ich rodzicom. Trwają ok. 90 minut z krótką przerwą.
🔹 Udział w warsztatach jest bezpłatny – liczba miejsc jest ograniczona, dlatego obowiązuje wcześniejsza rejestracja uczestników zajęć.
Zgłoszenia można przesłać na dwa sposoby:
✔ poprzez formularz: https://forms.gle/TxtCPwkpoq9KNyws8
LUB
✔ emailowo: warsztaty@artdecogroup.eu
W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod nr tel. 790 395 228.
👉 Szczegóły: www.ptmw.art.pl
Serdecznie zapraszamy!
_______________
Zajęcia mają na celu rozbudzenie wyobraźni i kreatywności dzieci poprzez wspólną twórczą zabawę oraz rozwijanie umiejętności muzycznych i literackich. Poprzez integrację różnych form sztuki, dzieci uczą się ekspresji, współpracy, oraz rozwijania swojego własnego głosu artystycznego.
Ważnym elementem zajęć jest rozwijanie umiejętności słuchania i koncentracji, co ma pozytywny wpływ na rozwój poznawczy dzieci. Poprzez wspólne muzykowanie i improwizowanie, dzieci uczą się również słuchania siebie nawzajem, wspierania się i komunikowania się w grupie.
Cykl zajęć „Opowiedz mi bajkę” ma na celu nie tylko rozbudzenie pasji do muzyki i literatury u dzieci, ale także stworzenie zdrowego i twórczego otoczenia, w którym mogą się rozwijać i wyrażać swoje emocje i pomysły.
_______________
Projekt jest współfinansowany przez Dzielnicę Mokotów m.st. Warszawy.
Miejsce wydarzenia
Szczegóły
Date :
25 maj 2024
Time :
11:00 - 12:30
Categories :
Link do wydarzenia
Dzielnica
Mokotów
Udostępnij

Inne wydarzenia: