Ładowanie Events
Data początkowa
13.07 / 14:00
Data końcowa
13.07 / 15:30
Adres
Wybrzeże Puckie 1, Warszawa
⛵ Zapraszamy na edukacyjne rejsy po Wiśle! ⛵
Rejsy przyrodnicze odbywać się będą co weekend do końca września. Wyruszamy na wiślane wyprawy z edukatorami na tradycyjnych, drewnianych łodziach. Zapisy na dany tydzień startują w każdy poniedziałek.
Na sobotę, 13 lipca mamy do rozdania pojedyncze i podwójne wejściówki na rejs, którego tematem będzie ichtiologia.
⛵ Rejs ichtiologiczny – co żyje pod wodą | sobota, 13 lipca, godz. 14:00
Trasa: Plaża Saska – most Siekierkowski – Plaża Saska
Opis: Tematem spotkania będą ryby i bezkręgowce wodne zamieszkujące Wisłę i wiślane starorzecza.
Czy wiesz jakie ryby występują w rzece? Czy wiesz, że w Wiśle występują raki? Wspólnie nauczymy się rozpoznawać te największe dziesięcionogi! Dowiemy się też, do kogo należą największe i najbardziej egzotyczne muszle znajdowane na nadwiślańskich plażach, a także jakie zagrożenia czyhają na mieszkańców Królowej Polskich Rzek.
🧑 Rejs poprowadzi dr inż. Rafał Maciaszek, ichtiolog ze Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, znany jako Łowca Obcych.
🔵 ZAPISY
W związku z ograniczoną liczbą miejsc na łodziach obowiązują zapisy. Mamy do rozdania wejściówki dwu- i jednoosobowe. Jedna osoba może skorzystać tylko z jednej wejściówki.
Zapisy startują 8 lipca o godz. 12.00 i trwają do wyczerpania miejsc.
Uwaga: Zapisy przed terminem nie będą rozpatrywane. Osoby, które dokonają zapisu i nie odwołają uczestnictwa do piątku do godz. 14.00 będą miały zablokowaną możliwość zapisu na wydarzenia w Kamieniu na 2 miesiące.
👉 Jak się zapisać? Wyślij zgłoszenie na adres zapisykamien@zzw.waw.pl zawierające:
• nazwę i godzinę rejsu
• rodzaj wejściówki (1 lub 2-osobowa)
• imię i nazwisko
• numer telefonu
• skopiowaną treść zgody na przetwarzanie danych osobowych, która znajduje się poniżej.
ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH
Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu tych danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zarząd Zieleni m.st. Warszawy, z siedzibą przy ul. Hożej 13a, 00-528 Warszawa, w celu wzięcia udziału w wydarzeniach organizowanych przez Zarząd Zieleni m.st. Warszawy w następującym zakresie: imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu. Zostałem/łam poinformowany/a o możliwości wycofania zgody w każdym czasie poprzez przesłanie oświadczenia o wycofaniu zgody na adres mailowy: zapisykamien@zzw.waw.pl, mam świadomość, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej wycofaniem.
Miejsce wydarzenia
Kamień. Pawilon Edukacyjny, Wybrzeże Puckie 1
Warszawa, Poland
Szczegóły
Data :
13 lipiec 2024
Godzina :
14:00 - 15:30
Kategorie :
Link do wydarzenia:
Dzielnica
Praga Północ
Udostępnij

Inne wydarzenia: