Ładowanie Events
Data początkowa
12.05 / 11:00
Data końcowa
12.05 / 12:30
Adres
Księdza Prymasa Augusta Hlonda 10G, Warszawa

12.05.2024 (niedziela)
Przyroda to przygoda: „Leśna mikrowyprawa z Panem Żukiem” – rodzinna gra terenowa (dzieci w wieku 5-9 lat rodzic / opiekun)
Miejsce zbiórki: spotykamy się na końcu ul. Księdza Prymasa Augusta Hlonda, przy Parku Pokoleń. Stamtąd ruszymy do rezerwatu przyrody Skarpa Ursynowska
Godz. zbiórki: 11:00 (zajęcia trwają 1,5 h)

Wszystkich pasjonatów przyrody zapraszamy na niezwykłą mikrowyprawę, podczas której zanurzymy się w świecie owadów. Czy wiecie, że te niezwykłe stworzenia są dosłownie wszędzie, a wiele spośród nich jest naszymi małymi sprzymierzeńcami? To prawdziwe cudaki o różnorodnych kształtach, barwach, zwyczajach i upodobaniach kulinarnych.

W czasie naszej wyprawy przyjrzymy im się z bliska, zajrzymy do ich domów, sprawdzimy, które z nich żyją samotnie, a które w wielkich rodzinach. Uwaga, uwaga – naszą wyprawą pokieruje niezwykły Pan Żuk, który zna w lesie wszystkie zakamarki. Przygotujcie się na dużo zabawy i niezapomnianych emocji.

Koszt: 50 zł od dziecka (wymagana płatność do 9 maja).

Zapisy na warsztaty przyjmujemy od 29 kwietnia w placówkach Centrum Kultury Wilanów oraz przez stronę: www.strefazajec.pl. Liczba miejsc jest ograniczona.

Miejsce wydarzenia
Park Pokoleń, Księdza Prymasa Augusta Hlonda 10G
Warszawa, Poland
Szczegóły
Date :
12 maj 2024
Time :
11:00 - 12:30
Categories :
Link do wydarzenia
Dzielnica
Wilanów
Udostępnij

Inne wydarzenia: