Ładowanie Events
Data początkowa
14.06 / 16:00
Data końcowa
14.06 / 17:30
Adres
ul. Działdowska 6:, Warszawa
Lubicie pizzę? W Wolskim Centrum Kultury wypiekamy ją w ogrodzie, w piecu opalanym drewnem. Zapraszamy na smakowite warsztaty kulinarne pod okiem ekspertów z restauracji Szum na Woli.
Na warsztatach:
– Poznamy kamienny piec do pizzy i sposób jego rozpalania.
– Usłyszymy o historii pizzy i procesie przygotowywania ciasta.
– Samodzielnie przygotujemy pizzę i będziemy asystować przy wypiekaniu.
– Na koniec zjemy nasze własne pizze.
Podstawowe składniki będą zapewnione, zachęcamy jednak do przyniesienia ulubionych dodatków. Niezjedzoną pizzę można zabrać do domu (weźcie ze sobą pojemniki).
Rodzice oraz przeszkoleni wolontariusze będą pomagać w trakcie warsztatów, które odbędą się na zewnątrz, w Ogrodzie Społecznym WCK. Na czas warsztatów ogród będzie zamknięty dla innych gości.
Warsztat jest przyjazdy dla dzieci w spektrum autyzmu w wieku od 5 do 10 lat. Odbędzie się w małej grupie (7 uczestników + opiekunowie) aby każdy czuł się komfortowo.
14 czerwca (piątek) 2024, g. 16:00
Wolskie Centrum Kultury, ul. Działdowska 6
czas trwania: 1-1,5 h
zapisy: https://forms.office.com/e/3fY2nDJgV4
Wydarzenie odbywa się ze wsparciem pracowników z restauracji SZUM na Woli.
__________________________
Dojazd: najbliższy przystanek transportu publicznego METRO PŁOCKA w odległości 300 m, linie: 10, 13, 26, 103, 106, M2. Jeśli potrzebujesz pomocy w dotarciu na wydarzenie, prosimy o kontakt: m.michnowska@wck-wola.pl, TEL/SMS:600979072.
?‍?Do budynku prowadzą schody. W budynku nie ma windy ani podjazdów dla wózków. W placówce nie ma dostępnej toalety dla osób niepełnosprawnych. W pobliżu budynku nie wyznaczono miejsc parkingowych dla osób niepełnosprawnych. Najbliższe miejsca parkingowe znajdują się przy ul. Wawelberga, ok. 100 m od budynku placówki.
?‍?? Nad wejściem głównym do budynku znajduje się znacznik TOTUPOINT. Do budynku i wszystkich jego pomieszczeń można wejść z psem asystującym i psem przewodnikiem. W budynku nie ma oznaczeń w alfabecie brajla ani oznaczeń kontrastowych lub w druku powiększonym dla osób niewidomych i słabowidzących.
?? W recepcji jest dostępna pętla indukcyjna. W placówce można skorzystać z tłumacza polskiego języka migowego (PJM) online. Link do tłumaczenia: https://tlumacz.migam.org/warszawa-wolskie-centrum…
Jeśli potrzebujesz skorzystać z pętli indukcyjnej podczas koncertu, spektaklu czy innego wydarzenia, skontaktuj się z nami wcześniej: m.michnowska@wck-wola.pl, TEL/SMS: 600979072.
? Podczas wydarzenia można wypożyczyć słuchawki wyciszające dla dzieci i dorosłych.
Jeśli masz jakieś pytania dotyczące dostępności wydarzenia, prosimy o kontakt pod adresem: m.michnowska@wck-wola.pl
Miejsce wydarzenia
Wolskie Centrum Kultury, ul. Działdowska 6:
Warszawa, Poland
Szczegóły
Data :
14 czerwiec 2024
Godzina :
16:00 - 17:30
Kategorie :
Link do wydarzenia:
Dzielnica
Wola
Udostępnij

Inne wydarzenia: