Ładowanie Events
Data początkowa
16.06 / 13:00
Data końcowa
16.06 / 18:00
Adres
Wszystkich uczestników kampanii Rowerowy Maj (i nie tylko!), a także rodziców, nauczycieli i mieszkańców Warszawy zapraszamy na piknik z okazji ukończenia 7. edycji kampanii Rowerowy Maj w Warszawie! ??
?W tym roku finał kampanii będziemy świętować w Parku Bródnowskim na Targówku. Piknik odbędzie się pod Patronatem Honorowym Burmistrza Dzielnicy Targówek.
? W trakcie pikniku wręczymy główne nagrody dla 3 najaktywniejszych klas i 3 grup przedszkolnych z najaktywniejszych placówek uczestniczących w kampanii.
?️Na pikniku wręczone zostaną także nagrody dla laureatów miejskiego konkursu informatycznego na animację komputerową „Rowerowy Maj zmienia Warszawę” realizowanego przez Szkołę Podstawową nr 16 pod Honorowym Patronatem Burmistrza Dzielnicy Ursynów.
To nie jedyne wyróżnienia na pikniku – na uczestników czeka także konkurs, w którym będzie można wygrać ? rowery od woom.
? Ponadto na gości pikniku będzie czekało mnóstwo atrakcji – występy taneczne, gry terenowe, warsztaty, rowerowy tor przeszkód, strzelanie z łuku, coctail bike, wspólne robienie wianków i flower boxów i wiele, wiele innych aktywności dla osób w każdym wieku.
??Na uczestników czekać będą także strefy relaksu. To świetna okazja do odpoczynku na wygodnych leżakach i kocach wśród szumu drzew i śpiewu ptaków pełnym zieleni Parku Bródnowskim. A na głodnych nie tylko wrażeń i relaksu czekać będzie strefa gastro.
Niektórym strefa relaksu przyda się w szczególności, bo ta niedziela zapowiada się naprawdę intensywnie! Piknik poprzedzi wspólny przejazd ulicami Warszawy, na który zapraszamy wszystkich na rowerach, rolkach, hulajnogach, wrotkach czy deskorolkach.
Więcej informacji w wydarzeniu: fb.com/share/nzHQ1UbfEQVX3AFn/
HARMONOGRAM FINAŁU KAMPANII ROWEROWY MAJ
?11:30 Taneczna rozgrzewka
Zbiórka przed bramą nr 2 Stadionu Narodowego
?12:00 Wspólny przejazd ulicami Warszawy
START: Rondo Waszyngtona
FINISZ: Park Bródnowski
?13:00 Rozpoczęcie pikniku w Parku Bródnowskim
?18:00 Zakończenie pikniku
?Do zobaczenia!
Organizatorem pikniku i kampanii Rowerowy Maj w Warszawie jest Zarząd Dróg Miejskich.
Miejsce wydarzenia
Szczegóły
Data :
16 czerwiec 2024
Godzina :
13:00 - 18:00
Link do wydarzenia:
Dzielnica
Targówek
Udostępnij

Inne wydarzenia: