Ładowanie Events
Data początkowa
06.07 / 11:00
Data końcowa
06.07 / 13:00
Adres
ul. Kredytowa 1, Warszawa

DLA KOGO?

Wydarzenie familijne. Dzieci w wieku od 7 roku życia.

DOSTĘPNOŚĆ

Więcej informacji: dostepnosc@ethnomuseum.pl; tel. 502 955 534 (możliwość wysłania SMS).

O WYDARZENIU

Warsztat składa się z dwóch spotkań:

1. 6.07.2024, godz. 11:00-13:00 – LEPIENIE MISECZEK

2. 27.07.2024, godz. 11:00-12:30 – SZKLIWIENIE

Lipiec, miesiąc na który wszyscy czekamy z utęsknieniem. Słońce, wakacje i ulubione owoce z ogródka. Sezon na maliny w pełni rozpoczęty, dlatego na warsztatach z ceramiki wspólnie przygotujemy miseczki na owocowe desery w owocowe wzory. Na pierwszych zajęciach zajmiemy się nadawaniem formy miseczkom, a kiedy glina wyschnie, a naczynia zostaną wypalone w piecu spotkamy się drugi raz i przy użyciu farb ozdobimy miseczki owocowymi wzorami. Niech inspiracją dla nas będzie słoneczny lipiec, jego soczyste kolory, intensywne zapachy i wakacyjny vibe.

PROWADZENIE

Małgorzata Klimkiewiczpraca ceramika to dla mnie nie tylko zawód, ale także wielka pasja. Od ponad 3 lat tworzę unikatowe, kolorowe, ręcznie malowane prace, które przynoszą mi wiele satysfakcji. Lubię pracować zarówno ręcznie, jak i na kole, co pozwala mi eksperymentować z różnymi technikami i tworzyć jeszcze bardziej interesujące projekty. Zachęcam wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia moich warsztatów, gdzie mogą nauczyć się podstaw ceramiki i stworzyć własne, niepowtarzalne dzieła. Zapewniam, że czas spędzony przy pracy z gliną to nie tylko relaksujące zajęcie, ale także świetna okazja do rozwijania swojej kreatywności.

WAŻNE

  1. Warsztat skierowany jest do osób początkujących, które nie miały jeszcze doświadczenia z ceramiką lub miały niewielkie i chcą poznać podstawy techniki.
  2. Zachęcamy do rozważnego doboru stroju ze względu na praktyczny charakter warsztatu i możliwość zabrudzenia ubrań. Zapewniamy fartuchy ochronne.
  3. Ze względu na charakter techniki, gotowe naczynka będzie można odebrać dopiero po wypale, w późniejszym terminie, ustalonym z uczestnikami i uczestniczkami na warsztatach.
  4. Bilet na warsztaty uprawnia do wejścia na wystawy w PME w dniu wydarzenia. Ze względu na godzinę rozpoczęcia warsztatów, zwiedzanie wystaw jest możliwe po zakończeniu zajęć.

KUP BILET!

Miejsce wydarzenia
Państwowe Muzeum Etnograficzne, ul. Kredytowa 1
Warszawa, Poland
Szczegóły
Data :
06 lipiec 2024
Godzina :
11:00 - 13:00
Kategorie :
Link do wydarzenia:
Dzielnica
Śródmieście
Udostępnij

Inne wydarzenia: