Ładowanie Events
Data początkowa
18.05 / 12:30
Data końcowa
18.05 / 13:30
Adres
ul. Wincentego Rzymowskiego 32, Warszawa

godz. 11.00 – dzieci (5-7 lat + opiekun)
godz. 12.30 – dzieci (8-12 lat + opiekun)
sala: Marzyciel, 007 parter
wstęp: 25 zł/ para (uczestnik + opiekun), zapisz się i zapłać online lub w recepcji DK Kadr

18 maja spróbujemy rozwiać wszelkie wątpliwości rodziców co do często wyrażanych marzeń dziecka o potrzebie posiadania psa. ” Na warsztat” weźmiemy zaprawioną w bojach Larę, czarną labradorkę, będącą za pan brat z występami gościnnymi przed dziećmi, dziećmi niepełnosprawnymi, osobami starszymi i rodzicami, którzy gdzieś w głębi chowają dziecięce pragnienia o mieszkaniu z czworonogiem.

O tym jaki jest pies każdy ma pojęcie, my spróbujemy zajrzeć głębiej. W końcu, nie od parady spotykamy się z weterynarzem. Doktor Maciek/ edukatorka Ania opowie nam o zdrowiu psa, chorobach i leczeniu, a we wszystkich tych poważnych czynnościach wspomoże ich Lara i pozwoli nam z bliska obejrzeć zęby, język, zajrzeć do ucha i wymacać twardość brzucha. Dowiemy się czy pies ma pępek i ile maluchów może urodzić psia mama w jednym miocie.

Poruszymy kwestie dotyczące behawioru, przyjaźni psa z człowiekiem, ciekawych i ciekawszych ras oraz umaszczenia, a także spraw poważnych: bezdomności i sposobach jej zapobiegania oraz możliwości bycia opiekunem 'kundla burego’. Nie zawahamy się (zwłaszcza prowadząca Ania) wspomnieć o aspektach mniej różowych, albowiem nic co psie nie jest nam obce; chcemy podkreślić wszelkie elementy wspólnego życia, bądź co bądź ze ssakiem.

Wszystkich począwszy od 5. roku życia zapraszamy z rodzicami, zwłaszcza tymi, którzy w dzieciństwie sami marzyli o psim przyjacielu…
Spotkanie przewidziane jest na ok. 60 min.
Ze względu na komfort zwierząt, uczestników i prowadzących liczba miejsca jest ograniczona.

O prowadzących:
Zajęcia od 2013 prowadzą: weterynarz oraz pedagog – wspólnie prowadzący gabinet weterynaryjny Uprzejmy Łoś oraz przyjaciele.
W roku 2016 nagrodzeni zostaliśmy Słonecznikami portalu rodzinnego CzasDzieci.pl za najlepszą inicjatywę edukacyjną w kategorii Przyroda.
Ponownie w 2023 r zdobyliśmy 1 miejsce! w kategorii Przyroda wśród nominowanych najlepszych dziecięcych inicjatyw plebiscytu Słoneczniki portalu parentingowego CzasDzieci.pl. Taka niespodzianka na 10. urodziny warsztatów edukacyjnych Uprzejmy Łoś KIDS!

Miejsce wydarzenia
Dom Kultury KADR, ul. Wincentego Rzymowskiego 32
Warszawa, Poland
Szczegóły
Date :
18 maj 2024
Time :
12:30 - 13:30
Categories :
Link do wydarzenia
Dzielnica
Mokotów
Udostępnij

Inne wydarzenia: