Ładowanie Events
Data początkowa
18.06 / 11:00
Data końcowa
18.06 / 13:00
Adres
przy Bażantarni 3, Warszawa

Spacer po Ursynowie w formie gry terenowej (geocaching) stanowi pretekst do zwrócenia uwagi na przyrodę znajdującą się w najbliższej okolicy. Uczestnicy poznają ciekawostki na temat lokalnych atrakcji, roślin i ekosystemu, w jakim wszyscy funkcjonujemy.

Na spacer zapraszamy rodziny z dziećmi. Mile widziani są również czworonożni przyjaciele.

Wstęp wolny!

Przed rozpoczęciem spaceru zapraszamy na krótkie spotkanie informacyjne o godz. 11.00, gdzie będziecie można dowiedzieć się więcej o projekcie Odetchnąć pięknem oraz o tym, czym jest naprawdę geocaching.

Sam spacer rozpocznie się o godz. 11.30. Spotykamy się pod kościołem i figurą bł. Władysława z Gielniowa (przy Bażantarni).

GEOCACHING? CZYLI…

Geocaching [gr.geo – Ziemia, ang.cache  – chować, skrytka, schowek, kryjówka] to rodzaj gry terenowej, która polega na odnajdywaniu tajemniczych skrytek, tzw. keszy. 

W ramach projektu Odetchnąć pięknem przygotowaliśmy skrytki, w których ukryliśmy rozmaite ciekawostki. Znajdziecie tam też cytaty prymasa Wyszyńskiego związane z przyrodą i jego postrzeganiem natury jako najlepszego przyjaciela człowieka.  

Więcej o geocachingu.

Jeśli nie możesz być tego dnia z nami, przejdź trasę ze znajomymi. Trasa dostępna w formule Questu. Możesz też użyć bezpłatnej aplikacji.

Miejsce wydarzenia
KOŚCIÓŁ PW. BŁ. WŁADYSŁAWA Z GIELNIOWA, przy Bażantarni 3
Warszawa, Poland
Szczegóły
Data :
18 czerwiec 2024
Godzina :
11:00 - 13:00
Kategorie :
Link do wydarzenia:
Dzielnica
Ursynów
Udostępnij

Inne wydarzenia: