Ładowanie Events
Data początkowa
01.06 / 12:00
Data końcowa
01.06 / 13:00
Adres
ulica Bielańska 1, Warszawa
„Nikt nic nie wie” to wyjątkowe wydarzenie teatralne dla dzieci.
? Improwizatorzy grają komediowy spektakl, podczas którego wspólnie z widownią wymyślają i nadają bieg zabawnym, wzruszającym i przygodowym historiom. Dzieci pomagają aktorom w stworzeniu świata i bohaterów. Wszystko jest improwizowane na żywo, przez co każda historia jest niepowtarzalna i wydarza się tylko raz. Zdarza się również, że młodzi widzowie są angażowani również na scenie!
? Spektakl przeznaczony jest dla widzów w wieku od 4 do 10 lat. Ale gwarantujemy, że dorosła widownia również będzie bawić się wyśmienicie.
??‍♀️ Jak to działa?
• Najpierw się rozgrzewamy! – Razem z publicznością przed spektaklem wykonujemy ze sceny ćwiczenia, które budzą wyobraźnię, pozwalają się poznać i dobrze poczuć we wspólnym towarzystwie.
• Następnie wyruszamy do świata bajek! – Czerpiąc z inspiracji od publiczności na bieżąco, tworzymy improwizowane opowieści. Każda z nich jest wyjątkowa, ponieważ wydarza się tylko raz i nigdy więcej się nie powtórzy!
? Serdecznie zapraszamy!
??‍♀️??‍♀️?‍♂️??‍♀️
Występujemy w składzie: Norbert Bajan, Piotr Gasik, Ewa Gryczon, Agnieszka Matan, Aleksandra Markowska, Joanna Pawluśkiewicz, Marta Podobas, Agata Rozbicka
⏱️ Czas trwania: około 60 minut
Miejsce wydarzenia
Resort Komedii, ulica Bielańska 1
Warszawa, Poland
Szczegóły
Data :
01 czerwiec 2024
Godzina :
12:00 - 13:00
Kategorie :
Link do wydarzenia:
Dzielnica
Śródmieście
Udostępnij

Inne wydarzenia: