Ładowanie Events
Data początkowa
02.06 / 12:00
Data końcowa
02.06 / 13:00
Adres
ulica Armii Krajowej 4, Otwock
NIKT NIC NIE WIE
WIEK: 4 – 10 LAT
BILETY: U: 25 ZŁ, N: 35 ZŁ, DOSTĘPNE ONLINE I W KASIE TEATRU
„Nikt nic nie wie” to wyjątkowe wydarzenie teatralne dla dzieci!
Improwizatorzy grają komediowy spektakl, podczas którego wspólnie z widownią wymyślają i nadają bieg zabawnym, wzruszającym i przygodowym historiom. Dzieci pomagają aktorom w stworzeniu świata i bohaterów. Wszystko jest improwizowane na żywo, przez co każda historia jest niepowtarzalna i wydarza się tylko raz. Zdarza się również, że młodzi widzowie są angażowani również na scenie!
Spektakl przeznaczony jest dla widzów w wieku od 4 do 10 lat. Ale gwarantujemy, że dorosła widownia również będzie bawić się wyśmienicie.
Jak to działa?
• Najpierw się rozgrzewamy! – Razem z publicznością przed spektaklem wykonujemy ze sceny ćwiczenia, które budzą wyobraźnię, pozwalają się poznać i dobrze poczuć we wspólnym towarzystwie.
• Następnie wyruszamy do świata bajek! – Czerpiąc z inspiracji od publiczności na bieżąco, tworzymy improwizowane opowieści. Każda z nich jest wyjątkowa, ponieważ wydarza się tylko raz i nigdy więcej się nie powtórzy!
Serdecznie zapraszamy!
Występujemy w składzie: Norbert Bajan, Piotr Gasik, Ewa Gryczon, Marta Iwaszkiewicz, Agnieszka Matan, Aleksandra Markowska, Joanna Pawluśkiewicz, Marta Podobas, Agata Rozbicka
Czas trwania: około 60 minut
Miejsce wydarzenia
Teatr im. Stefana Jaracza w Otwocku, ulica Armii Krajowej 4
Otwock, Poland
Szczegóły
Date :
02 czerwiec 2024
Time :
12:00 - 13:00
Categories :
Link do wydarzenia
Dzielnica
Okolice Warszawy
Udostępnij

Inne wydarzenia: