Ładowanie Events
Data początkowa
02.06 / 12:00
Data końcowa
02.06 / 16:00
Adres
Jagiellońska 82B, Warszawa
? NAJWIĘKSZY DZIEŃ DZIECKA W WARSZAWIE Z MASĄ ATRAKCJI! ?
Dzień Dziecka, to jeden z najważniejszych dni w roku! Oczywiście dla każdego dziecka, ale to też wielkie wydarzenie dla rodzica!
Już 2 czerwca dołącz do naszej niezapomnianej przygody wypełnionej śmiechem, muzyką i bajkowymi emocjami!
WSTĘP BEZPŁATNY! ??
Co dokładnie na Was czeka?
? 12:00 – Just Dance Zapnijcie pasy tańca! Rozpoczynamy dzień od energicznego tańca w rytm ulubionych przebojów. Niech każdy krok będzie wyrazem radości!
? 13:00 – Koncert z muzyką z bajek. Przenieśmy się do magicznego świata bajek podczas koncertu pełnego melodycznych dźwięków. Zanurz się w świecie swoich ulubionych postaci i śpiewaj razem z nami!
? 14:00 – Spektakl teatralny w wykonaniu Teatrzyku Pomarańczowy Cylinder Przygotujcie się na niezwykłą podróż do krainy wyobraźni! Nasz teatralny spektakl przyniesie uśmiech na twarzach i pozwoli odkryć magię teatru w najpiękniejszy sposób.
? 15:00 – Bajkowy czas Czas na chwilę relaksu w towarzystwie bajek! Usiądźcie wygodnie i zanurzcie się w fascynujące historie, które rozpalą wyobraźnię i odkryją nowe światy.
Ale to jeszcze nie wszystko! Poznajcie dostępne tego dnia strefy!
?‍♂️ Strefa sportowa – Zapraszamy do strefy aktywności, gdzie maluchy będą mogły wypróbować swoje umiejętności sportowe i spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu!
? Strefa plastyczna – Dla małych artystów czeka strefa, gdzie mogą dać upust swojej kreatywności i stworzyć prawdziwe dzieła sztuki!
? Strefa przekąsek – Niech słodkie chwile będą jeszcze słodsze! W naszej strefie przekąsek czekają pyszności, takie jak popcorn i lody, które rozpieszczą podniebienia każdego smakosza!
Dołączcie do naszego magicznego świętowania Dnia Dziecka i stwórzmy razem niezapomniane wspomnienia dla naszych najmłodszych! ?
?KIEDY – 2.06.2024
?GDZIE – HULAKULA, Jagiellońska 82B, Warszawa
?WSTĘP- BEZPŁATNY
Patroni medialni:
Warszawa za darmo – Waw4free
LEGIA SOCCER SCHOOLS
Radio ESKA
Miejsce wydarzenia
Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta, Jagiellońska 82B
Warszawa, Poland
Szczegóły
Data :
02 czerwiec 2024
Godzina :
12:00 - 16:00
Link do wydarzenia:
Dzielnica
Praga Północ
Udostępnij

Inne wydarzenia: