Ładowanie Events
Data początkowa
19.05 / 13:00
Data końcowa
19.05 / 14:00
Adres
Nowy Świat 72, Warszawa

NAJPIĘKNIEJSZA MUZYKA FILMOWA♥

Koncerty dla Dzieci 🙂🎞️

Specjalnie dla Dzieci♥
Bawimy, uczymy i zachwycamy muzyką☺

Koncerty Filharmonii dla Dzieci to radość i muzyczne zachwyty dla małych i dużych słuchaczy!
Jeśli jeszcze u nas nie byliście -koniecznie dołączcie! 🙂
Odwiedziło nas już ponad 150tys widzów!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KONCERCIE>>>

ZOBACZ NAS!

Koncerty Filharmonii dla Dzieci
📍wspierają kreatywność,
📍zaprzyjaźniają ze znakomitą muzyką i sztuką,
📍z uśmiechem wprowadzają w koncertowy świat
📍i niepostrzeżenie dają Dzieciom wielką wiedzę o muzyce.
Ćwiczymy skupienie, dostrzeganie, relacje społeczne, wspieramy indywidualny gust i odwagę wyrażania emocji, a Dzieci robią postępy w savoir-vivre:)

Mamy znakomite przygotowanie artystyczne i pedagogiczne (sprawdź) kilkadziesiąt lat doświadczeń i tysiące fanów! 🙂 I świetnie się przy tym bawimy!
Dołączcie do nas – do świata artystycznych bywalców i wielkich odkryć!

 

Koncerty Filharmonii dla Dzieci są NIEPOWTARZALNE ♥, tym różnią się od atrakcji, które się powtarzają, np od spektakli teatralnych.
Zatem Zapraszamy na NIEPOWTARZALNE WYDARZENIE!

A po koncercie .. oglądamy i próbujemy instrumenty!

KONCERTY Sobota 18.05.2024
g.15:00  Rodzice i Dzieci 4-12
g.17:00
Rodzice i Dzieci 2-8

KONCERTY Niedziela 19.05.2024 (dostępne w sklepie jako oddzielny dzień koncertowy)
g.11:00  Rodzice i dzieci 2-8
g.13:00 Rodzice i Dzieci 2-8
g.15:00 Rodzice i Dzieci 4-12
g.17:00 Rodzice i Dzieci 4-12 

Nasza Piękna Sala:
PAŁAC STASZICA, Sala Lustrzana
Nowy Świat 72 Warszawa

JAK JEST NA KONCERCIE

Dzieci i Rodzice siedzą razem na krzesłach lub na poduszkach. Muzyka jest blisko, a wraz z nią jest zawsze dużo zabawy i duuużo wiedzy! Zaprzyjaźniamy Dzieci z najlepszą muzyką, świadomie dobieramy repertuar, uczymy smakować sztukę. Rozwijamy Dzieci muzycznie, uczymy o muzyce, ćwiczymy wyobraźnię i koncentrację, oraz koncertowe zachowania, a wszystko to wśród uśmiechów. Jest dużo radości, swobody, elegancji, muzyczne odkrycia i najpiękniejszy warszawski widok z okna:)
Odwiedziło nas już  150tys widzów!!Dołącz do nas! Zapraszamy!

Koncert trwa godzinę. Miejsca nie są numerowane. Krzesła oraz czerwony dywan są zarówno dla Dzieci jak i Rodziców. Salę otwieramy 20 min przed koncertem. Po koncercie spotykamy się przy scenie na oglądanie instrumentów!! Przed każdym koncertem sala jest sprzątana i wietrzona dla komfortu wszystkich uczestników 🙂
Przypominamy, iż Bilet należy zakupić dla wszystkich uczestników koncertu.

POZNAWANIE – ODKRYWANIE – MUZYKA I ZABAWA

Wybieramy najlepszą muzykę z wielu gatunków, aby poszerzać dziecięce horyzonty! i zapraszamy znakomitych artystów, aby wspierać dobry dziecięcy gust:) Podczas muzyki pomagamy słuchać i odkrywać cechy muzyki, angażujemy dzieci w muzyczne zabawy, zgadywanki, poznawanie melodii 🙂 Dodajemy kilka włoskich słów i  cudowne książeczki koncertowe dla wszystkich dzieci – przez zabawę mówiące o muzyce i sławnym malarstwie. Odkrywamy tajemnice, pobudzamy do samodzielnych odkryć – szeroki, swobodny rozwój Dzieci – to nasza wieeelka pasja!

KSIĄŻECZKI KONCERTOWE
Wspaniała artystyczna edukacja w Waszych rękach

Tradycją jest, że wszystkie Dzieci otrzymują książeczki koncertowe z obrazkami, zagadkami i wiedzą, aby w zabawie utrwalały muzyczne odkrycia i inspiracje w domu. Od 2022r wprowadzamy dzieci również w sławne malarstwo. Dzieci poznały już Van Gogha, Leonarda da Vinci, Vermeera, Rafaela i Renoira, aby od małego wzrastały w obecności najpiękniejszych dzieł świata.

KTO STWORZYŁ FILHARMONIĘ DLA DZIECI

Koncerty stworzyła i prowadzi Anna Szarek, artystka i pedagog, wiolonczelistka, jedyna na świecie dwukrotna zwyciężczyni Międzynarodowego Konkursu im.Pendereckiego, koncertowała w niemal wszystkich krajach Europy i USA. Zdobywała nagrody w klasyce, ale występowała też z Kanye Westem, Leszkiem Możdżerem, Heleną Vondrackovą, Demisem Roussosem i wieloma gwiazdami polskiej piosenki. Wyróżniona odznaczeniem Zasłużony dla Kultury Polskiej, Certyfikatem Dobroczynności Fundacji Dzieciom “Zdążyć z pomocą”, oraz innymi nagrodami. Miłośniczka muzyki, sztuki, podróży, ogrodów i książek, a dla Dzieci – kochana Pani Ania.
W ciągu minionej dekady zorganizowała w Polsce kilkaset koncertów, które odwiedziło ponad 200tys ludzi. Jest twórczynią i wieloletnim dyrektorem Międzynarodowego Festiwalu Perła Baroku, oraz Filharmonii dla Dzieci.
Rodzice piszą: “To wielkie szczęście gdy dziecko może spotkać ją na drodze swojego rozwoju”.
Dowiedz się więcej: wikipedia

ZASADY UCZESTNICTWA

Zasady ogólne:

1. Dla każdego Słuchacza (dziecko i dorosły) należy wykupić bilet. Bilety nie wymagają wydruku, przy wejściu na salę wystarczy podać nr rezerwacji i nazwisko.
2. Dzieci mogą wziąć udział w koncercie jedynie pod opieką osoby dorosłej. Rekomendujemy koncerty dla  Dzieci od 2 roku życia. Większość naszych bywalców to dzieci w wieku 2-12 lat, oraz rodzice i dziadkowie.
3. Obowiązuje ZAKAZ nagrywania koncertów (ochrona praw autorskich),  mogą Państwo nagrywać swoje dzieci i robić zdjęcia.
4. Obowiązuje Regulamin Koncertów, który jest dostępny w procesie zakupów.

BIURO WIDZA chętnie odpowie na wszystkie pytania:
tel 737-169-961 (pon-pt 10-16)
warszawa-bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl

ZAMAWIAJ ŚMIAŁO!

Bilety wyprzedają się szybko. W przypadku konieczności odwołania koncertów – po prostu odsyłamy Państwa wpłaty. Zasady zwrotów opisane są w Regulaminie Koncertów. W razie niemożności przybycia bilety można odsprzedać na naszej grupie na Facebooku, lub jeśli nie udało Ci się kupić- tam można je zdobyć przed koncertami:
Grupa Filharmonia dla dzieci Warszawa

 PAŁAC STASZICA  – SALA KONCERTOWA
ul.Nowy Świat 72

Zapraszamy do pięknej SALI LUSTRZANEJ w Pałacu Staszica.
Do Pałacu wchodzimy za plecami pomnika Mikołaja Kopernika. Na parterze znajdą Państwo szatnię, toalety i windę, która dojeżdża do sali. Centralnie przed Państwem ukażą się okazałe pałacowe schody – zapraszamy na pierwsze piętro. Tam znajdą Państwo SALĘ KONCERTOWĄ , a przy niej Biuro Widza oraz toalety.

To z okien tej sali Bernardo Bellotto zwany Canaletto – malował Warszawę.Widok jest zachwycający! 🙂

Informujemy że miejsca nie są numerowane.
Zapraszamy!

Miejsce wydarzenia
PAŁAC STASZICA, Sala Lustrzana, Nowy Świat 72
Warszawa, Poland
Szczegóły
Date :
19 maj 2024
Time :
13:00 - 14:00
Categories :
Link do wydarzenia
Dzielnica
Śródmieście
Udostępnij

Inne wydarzenia: