Ładowanie Events
Data początkowa
11.06 / 10:30
Data końcowa
11.06 / 11:30
Adres
Al. Jerozolimskie 3, Warszawa

Zapraszamy na zajęcia muzyczne wspomagające rozwój najmłodszych. W oparciu o proste ćwiczenia muzyczne połączone z treningiem sensorycznym i technikami muzykoterapeutycznymi będziemy wielozmysłowo poznawali świat. Składający się z czterech bloków tematycznych program zawiera elementy edukacji muzycznej, które stanowią dobrą podstawę do rozpoczęcia ogólnorozwojowej przygody z muzyką. Warsztaty poprowadzi Dagna Sadkowska – skrzypaczka, edukatorka , kuratorka wydarzeń muzycznych dla dzieci i młodzieży oraz kierowniczka muzyczna Młodej Orkiestry Nowego Teatru w Warszawie.

 

Termin: wtorek, godz. 10.30

Czas trwania: ok. 60 minut

Miejsce zbiórki: Gmach Główny MNW – Hol Główny

Dla kogo: dla dzieci od 1,5 roku do 3 lat wraz z opiekunami

Zasady udziału: bilet dla dziecka 20 zł, bilet dla opiekuna 20 zł; bilety dostępne w kasie i online od godz. 10.00 we wtorek poprzedzający wydarzenie

11 czerwca

DYNAMIKA. Śpiewające owieczki

Owieczki lubią spędzać czas razem. Tworzą zgraną drużynę. Kochają ciszę i śpiewają na głosy, jak w chórze. Podczas zajęć poznamy siłę dźwięku. Stworzymy naszą własną drużynę i razem z owieczkami rozśpiewamy się na „ma, me, mi, mo, muuuuuu”. Przekonamy się, że razem można śpiewać naprawdę głośno!

bilety dostępne od 4 czerwca.

Miejsce wydarzenia
Muzeum Narodowe, Al. Jerozolimskie 3
Warszawa, Poland
Szczegóły
Date :
11 czerwiec 2024
Time :
10:30 - 11:30
Categories :
Link do wydarzenia
Dzielnica
Śródmieście
Udostępnij

Inne wydarzenia: