Ładowanie Events
Data początkowa
01.06 / 10:30
Data końcowa
01.06 / 11:30
Adres
ul. Brukselska 23, Warszawa
Fundacja EuroJAZZ i PROM Kultury Saska Kępa zapraszają na kolejne spotkanie #jazzdladzieci, dedykowane dzieciom w wieku przedszkolnym!
BILETY: / bilet rodzinny – 25 zł do 4 osób / https://promkultury.pl/…/mistrz-fortepian-jazz-dla…/
Magdalena Este – prowadzenie spotkania, śpiew
Mateusz Kaszuba – fortepian
Jeden z najważniejszych instrumentów w historii jazzu. Nazwa „fortepian” wywodząca się od słów forte (głośno) i piano (cicho). Dzięki swojej konstrukcji pozwalającej na jednoczesne granie melodii (prawa ręka) i akompaniamentu (lewa ręka) przez pianistów jazzowych wykorzystywany także do koncertów solowych.
Magdalena Este – wokalistka, pianistka, kompozytorka, trener emisji głosu. Ceni niezwykłą zdolność muzyki do zbliżania ludzi i lubi dzielić się z innymi swoją pasją i miłością do muzyki. Największym jej sukcesem w edukacji jest objęcie katedry śpiewu na Uniwersytecie Vijaybhoomi w Indiach. Posiada również doświadczenie w pracy z dziećmi, w tym prowadzone warsztaty muzyczne i udział w przedstawieniach teatralnych dla dzieci, prowadziła także zajęcia umuzykalniające w przedszkolach i szkołach podstawowych.
Mateusz Kaszuba – pianista, laureat wielu prestiżowych konkursów rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej (m.in. I. miejsce na 22. i 23. Bielskiej Zadymce Jazzowej, II. miejsce na Krokus Jazz Festival, nagrody specjalne na Jazz Juniors, I. miejsce na Tarnów Jazz Contest, II. miejsce na Młoda Nadzieja Jazzu Novum Jazz Festival, Grand Prix School Jazz Festival).
Spotkanie dla dzieci w wieku przedszkolnym.
Strona internetowa projektu: www.jazzdladzieci.pl
Organizator: Fundacja Popularyzacji Muzyki Jazzowej EuroJAZZ
Patronat medialny: JazzPRESS, RadioJAZZ.FM

Miejsce wydarzenia
Prom Kultury Saska Kępa, ul. Brukselska 23
Warszawa, Poland
Szczegóły
Data :
01 czerwiec 2024
Godzina :
10:30 - 11:30
Kategorie :
Link do wydarzenia:
Dzielnica
Praga Południe
Udostępnij

Inne wydarzenia: