Ładowanie Events
Data początkowa
24.05 / 11:00
Data końcowa
24.05 / 12:30
Adres
Al. Jerozolimskie 3, Warszawa

Czy można pogodzić opiekę nad maluszkiem z wizytą w Muzeum i chwilą dla siebie? W MNW jest to możliwie! Dwa razy w miesiącu, w piątki o godzinie 11.00, zapraszamy spragnionych sztuki rodziców na urlopach macierzyńskich i ojcowskich na zajęcia przygotowane specjalnie dla nich. Zapewniamy swobodną atmosferę, wrażliwość i otwartość prowadzących oraz możliwość wejścia z wózkiem do galerii; pierwsza część zajęć odbywa się w galeriach stałych lub na wystawie czasowej, a druga w sali edukacyjnej, gdzie podczas rozmowy o sztuce można nakarmić i przewinąć dzieci. W sali edukacyjnej są maty, na których można położyć maluszka, zabawki i książki oraz przewijak i podgrzewacz do butelek.

 

Termin: piątek, godz. 11.00

Czas trwania: ok. 80 minut

Miejsce zbiórki: Gmach Główny MNW: Hol Główny

Dla kogo: dla rodziców i opiekunów z dziećmi 0–1 lat

Zasady udziału: bilety wstępu w cenie 40 zł / 25 zł lub 30 zł / 20 zł (wystawa czasowa), 25 zł / 15 zł (galeria stała)

10 i 24 maja / piątek / 11.00 

Żeby było ładnie / Galeria Wzornictwa Polskiego / Romualda Radwańska

W Galerii Wzornictwa Polskiego można obejrzeć wiele przykładów mebli czy tkanin pochodzących z tzw. złotego okresu polskiego designu, czyli z lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku – dzieł znakomitych projektantek. Podczas spotkania zobaczymy m.in. meble autorstwa Teresy Kruszewskiej oraz Marii Chomentowskiej, a także tkaniny Alicji Wyszogrodzkiej. Poznamy sylwetki tych niezwykłych artystek, ikon polskiego designu.

bilety w sprzedaży w kasie i on-line: od 7 i 21 maja

Romualda Radwańska – nauczycielka, absolwentka studiów podyplomowych z dziedziny historii sztuki w Collegium Civitas, edukatorka w MNW.

Miejsce wydarzenia
Muzeum Narodowe, Al. Jerozolimskie 3
Warszawa, Poland
Szczegóły
Date :
24 maj 2024
Time :
11:00 - 12:30
Categories :
Link do wydarzenia
Dzielnica
Śródmieście
Udostępnij

Inne wydarzenia: