Ładowanie Events
Data początkowa
02.07 / 18:00
Data końcowa
02.07 / 19:00
Adres
ul. Siarczana 6, Warszawa
Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty animacyjno-edukacyjne dedykowane dzieciom w wieku 5-10 lat!
Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak wyglądało dzieciństwo wielkich Polaków? 🧒 Czy chcecie poznać historię i dzieciństwo tych, którzy stali się wielkimi dorosłymi? 👨‍👩‍👧‍👦✨ Czy możecie sobie wyobrazić, jak pasja i determinacja mogą zmieniać świat?
Bohaterką pierwszych warsztatów będzie Pola Negri – wybitna aktorka filmowa, pierwsza polska gwiazda Hollywood. 🌟🎬 Poznajcie jej inspirującą historię i dowiedzcie się, jak z małej dziewczynki stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci kina niemego.
Podczas warsztatów dzieci, poprzez zabawę, ruch i twórczą pracę, poznają sylwetki ludzi, którzy zmienili lub nadal zmieniają świat na lepszy. 🌟🎨 Dowiedzą się, czym się zajmowali lub zajmują i jak wpływali lub wpływają na otaczający ich świat. 🌍💪
📅 Warsztaty odbędą się w najbliższy wtorek, 2 lipca, w godzinach 18:00-19:00 w Centrum Kultury i Aktywności w Warszawie, przy ul. Siarczanej 6. 🏫🕔
🔸 Czy poznawanie historii może być zabawne? 📚🎉
🔸 Czy można uczyć się, bawiąc i tworząc? 🎨🤹
🔸 Czy chcesz odkryć, jak wielcy Polacy zmieniali i zmieniają świat? 🌍🔬
Tym warsztatem rozpoczynamy cykl „Wakacje z CKiA –Mali wielcy ludzie – warsztaty animacyjno – edukacyjne dla dzieci.” Na warsztaty obowiązują zapisy telefoniczne pod numerem 577-888-748.

Zapisy przyjmujemy do 1/07/2024. 📞 Konieczna obecność jednego opiekuna podczas warsztatów, szczególnie w przypadku młodszych dzieci.
🎉 Wstęp jest bezpłatny! 🎉 Udział w warsztatach jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu CKiA.
🤗 Do zobaczenia w Centrum Kultury i Aktywności! 🤗
Miejsce wydarzenia
Centrum Kultury i Aktywności w Dzielnicy Targówek, ul. Siarczana 6
Warszawa, Poland
Szczegóły
Data :
02 lipiec 2024
Godzina :
18:00 - 19:00
Kategorie :
Link do wydarzenia:
Dzielnica
Targówek
Udostępnij

Inne wydarzenia: