Ładowanie Events
Data początkowa
07.07 / 12:00
Data końcowa
07.07 / 13:00
Adres
ul. Odyńca 6, Warszawa
Latający Teatr Sztuka Ciała | Mokotów
🧚‍♂️„MAŁE STWORZONKO I WIELKIE PYTANIA” premiera
🗓7.07 (niedziela), ⏰godz. 12.00
📍II Ogród Jordanowski, ul. Odyńca 6, Warszawa
🎫 wstęp wolny
🧚‍♂️Opowieść o nieśmiałym Stworzonku, które czuje się tak małe i nieważne, że nie zasługuje nawet na posiadanie własnego imienia. Wszystko zacznie się zmieniać, gdy pewnego dnia zostaje zauważone przez Ludzi (widzowie spektaklu). To niezwykłe dla obu stron spotkanie zainspiruje bohatera do zadania sobie i światu kilku „wielkich pytań” – Co lubię? Czego się boję? Co mnie złości? Co mnie cieszy? Co potrafię? Kim jestem? Czy poszukiwanie na nie odpowiedzi sprawi, że Stworzonko wreszcie stanie się sobą? Spektakl operując metaforą i symbolami w przystępny dla młodego widza sposób porusza temat tożsamości. Stworzonko zastanawiając się nad „wielkimi pytaniami” uczy się rozpoznawać swoje mocne strony, podejmować nowe wyzwania oraz brać odpowiedzialność za swoje wybory.
Bajka filozoficzna dla młodszych i starszych.
Projekt współfinansowany przez Urząd Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
Będziecie mogli nas spotkać również:
🗓14 lipca (niedziela), ⏰godzina 12.00, na spektaklu rodzinnym “ŁOWCA NA TROPIE OWADÓW”
📍II Ogród Jordanowski, ul. Odyńca 6, Warszawa
🎫 wstęp wolny
📣Patronami projektu są: Polskie Radio Dzieciom, Radio dla Ciebie, Polska Agencja Prasowa, Bliżej Przedszkola
🎭O Teatrze:
Klaunadzińskich z finału 14. edycji Mam Talent pokochała cała Polska. Są jednak zaledwie częścią artystycznych zasobów Latającego Teatru Sztuki Ciała. Już od 2009 roku podróżujemy po kraju budując swoją publiczność i repertuar dookoła teatru rodzinnego.
Dzielimy się z małym i bardzo małym odbiorcą teatrem, który jest dostępny, piękny, rozwija wyobraźnię. W naszych spektaklach i wydarzeniach plenerowych siłą twórczą jest ruch – jest to teatr dla każdego. Posługujemy się różnymi technikami takimi jak pantomima, teatr fizyczny, taniec, klaunada. Nasze przedstawienia realizowane są z najwyższą dbałością o warstwę wizualną.
Miejsce wydarzenia
II Ogród Jordanowski Mokotów, ul. Odyńca 6
Warszawa,
Szczegóły
Data :
07 lipiec 2024
Godzina :
12:00 - 13:00
Kategorie :
Link do wydarzenia:
Dzielnica
Mokotów
Udostępnij

Inne wydarzenia: