Ładowanie Events
Data początkowa
14.07 / 12:00
Data końcowa
14.07 / 13:00
Adres
ul. Odyńca 6, Warszawa
Latający Teatr Sztuka Ciała | Mokotów
🧚‍♂️„ŁOWCA NA TROPIE OWADÓW”
🗓14.07 (niedziela), ⏰godz. 12.00
📍II Ogród Jordanowski, ul. Odyńca 6, Warszawa
🎫 wstęp wolny
🧚‍♂️familijny, plenerowy spektakl sensoryczny
Piękne i straszne, urocze i odrażające, pożyteczne i niebezpieczne… Dotychczas odkryto 4 miliony gatunków owadów, a to wciąż nie wszystkie! Ich świat pełen jest zwyczajów i doświadczeń, które nie mieszczą się w ludzkich głowach. A gdyby tak pójść za nimi w trop, stanąć z nimi oko w oko? Czy odpędzałbyś od stołu muchę swojej wielkości? Czy tak łatwo przyszłoby Ci zabicie komara? Czy motyl twojego wzrostu budziłby zachwyt czy lęk?
A może zobaczysz świat złożony jak mozaikowe oczy, dostrzeżesz w komarze coś więcej niż krwiopijcę, posmakujesz życia odnóżami, nauczysz się od ćmy jak co dzień odpoczywać?
Aktorzy ubrani w zjawiskowe kostiumy wcielą się w ćmę, komara, muchę.. i poprowadzą nas w sensoryczny świat owadów angażując nasze zmysły: węch, dotyk, wzrok, słuch oraz… poczucie humoru. Przewodnikiem w tej przedziwnej podróży będzie Tropiciel Owadów, ekscentryczny podróżnik, entomolog-amator. Miejcie się na baczności, bo oprowadzając po ścieżkach wiedzy często zapuszcza się w bezdroża fantazji i niedorzeczności.
Czas: 60 min

Projekt współfinansowany przez Urząd Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
📣Patronami projektu są: Polskie Radio Dzieciom, Radio dla Ciebie, Polska Agencja Prasowa, Bliżej Przedszkola
🎭O Teatrze:
Klaunadzińskich z finału 14. edycji Mam Talent pokochała cała Polska. Są jednak zaledwie częścią artystycznych zasobów Latającego Teatru Sztuki Ciała. Już od 2009 roku podróżujemy po kraju budując swoją publiczność i repertuar dookoła teatru rodzinnego.
Dzielimy się z małym i bardzo małym odbiorcą teatrem, który jest dostępny, piękny, rozwija wyobraźnię. W naszych spektaklach i wydarzeniach plenerowych siłą twórczą jest ruch – jest to teatr dla każdego. Posługujemy się różnymi technikami takimi jak pantomima, teatr fizyczny, taniec, klaunada. Nasze przedstawienia realizowane są z najwyższą dbałością o warstwę wizualną.
Miejsce wydarzenia
II Ogród Jordanowski Mokotów, ul. Odyńca 6
Warszawa,
Szczegóły
Data :
14 lipiec 2024
Godzina :
12:00 - 13:00
Kategorie :
Link do wydarzenia:
Dzielnica
Mokotów
Udostępnij

Inne wydarzenia: