Ładowanie Events
Data początkowa
29.06 / 11:00
Data końcowa
29.06 / 18:00
Adres
LAS Atrakcji🌲 – to nasza propozycja na wspólny rodzinny czas w lesie! Szeroka oferta zabaw na łonie natury w dzień, z możliwością nocowanki dla chętnych👍
Zapraszamy do Otuliny Kampinoskiego Parku Narodowego🌳 Będzie to czas w lesie pełen atrakcji 🐞 W planach mamy praktykę leśnej jogi, przyrodnicze warsztaty tematyczne dla małych i dużych oraz szkolenie survivalowe 🏃‍♂️ Rozstawimy dla Was także grę terenową, która umili Wam rodzinny spacer. Ponadto, w miejscu wydarzenia będą rozstawione inne atrakcje – będzie można spróbować łucznictwa pod okiem instruktora, będzie można poćwiczyć swoją sprawność na torze przeszkód, potrenować celność podczas rzucania do celu. Przygotowane atrakcje są odpowiednie dla dzieci w wieku 3-12 lat oraz ich rodziców.
Zapraszamy też aby spróbować smaków leśnej kuchni, czy wypić kawę z leśnej kawiarenki.
Będzie przygotowana strefa dla maluchów oraz różne zadania przyrodnicze w strefie „zrób to sam”. A gdy się już zmęczycie będziecie mogli poleżeć w hamakach. Dostępne będzie także ognisko💥
W PROGRAMIE:
✅ Leśny rozruch
✅ Terenowa lekcja survivalowa
✅ Przyrodnicze warsztaty kreatywne
✅ Gra terenowa – w pobliżu bazy rozstawimy dla Was jedną z naszych gier terenowych, więc gdy będziecie mieli ochotę na spacer, to będziecie mogli pobrać pakiet gry wraz z mapą i wyruszyć na rodzinny spacer z zadaniami.
✅ Strefa Zrób to Sam – będzie to przestrzeń z leśnymi aktywnościami i zagadkami, które będziecie mogli wykonywać samodzielnie wg instrukcji o dowolnej porze.
✅ Strefa Sprawnościowa – równowaga, wspinaczka
✅ Tor Łuczniczy, gdzie postrzelacie z łuku pod okiem instruktora
✅ Strefa dla Maluchów – będzie to strefa sensoryczna, gdzie najmłodsi będą mogli doświadczać przyrody wszystkimi zmysłami.
✅ Strefa Hamaków będzie dostępna dla wszystkich zmęczonych bez ograniczeń.
✅ Kramik z przysmakami dzikiej kuchni i nie tylko – przygotujemy dla Was nasze specjały, których będziecie mogli sobie popróbować – weźcie więc trochę drobnych do kieszeni.
✅ Nocowanka w lesie -po zakończeniu dziennych atrakcji istnieje możliwość pozostania w Bazie na noc. W tym celu trzeba zabrać ze sobą swój własny namiot oraz sprzęt turystyczny potrzebny do noclegu w lesie.
✅ Ognisko z gitarą – w części wieczornej dla pozostających na noc z nami, będzie część integracyjna – ognisko wraz ze śpiewami oraz wspólne gotowanie kolacji na ogniu. Przydadzą się deski do krojenia i noże.
✅ Parking
✅ Toaleta
✅ Dostęp do wody
🌲LOKALIZACJA:
Leśna Baza Survivalowa Łukasza Tuleja ul Trenów, Warszawa nieopodal przystanku „Trenów las 01” linii 110 i 250
Można dojechać do nas autem – jest parking, rowerem, a także komunikacją miejską – szybki dojazd z pierwszej linii metra. Szczegóły położenia podamy osobom zapisanym w potwierdzającym e-mailu.
🌲CENA:
Część dzienna godz. 11.00-18.00
– bilet wstępu (4-100 lat) = 60 zł/osoby
– bilet malucha (1-3 lata) = 10 zł/osoby
– dzieci poniżej 1roku bezpłatnie
Nocowanka w lesie płatna dodatkowo w godz. 18.00-11.00 (następnego dnia):
– 30 zł/os – pobyt w leśnej bazie, z kolacją i noclegiem we własnym namiocie
– 50 zł/os – pobyt w leśnej bazie, z kolacją i noclegiem w Wiosce na drzewie – dwuosobowa platforma zamocowana na drzewie
🌲ZAPISY przyjmujemy do 27.06.2024
Zapisać się można wysyłając
e-maila na adres: kontakt@polaczenilasem.pl wraz z uzupełnionym poniższym formularzem:
– nazwa rodziny;
– nr telefonu kontaktowy;
– liczba osób dorosłych;
– liczba i wiek dzieci
– która część Lasu atrakcji – dzień czy noc, a może dzień+noc
Oprócz wysłania e-mail prosimy również wpłacić zaliczkę w wysokości 50 zł na konto: 21 1140 2004 0000 3502 8122 6505, w tytule przelewu proszę wpisać „zaliczka LAS ATRAKCJI CZERWIEC 2024″
Pozostała kwota płatna na miejscu gotówką w dniu wydarzenia. Prosimy przygotować w miarę możliwości odliczone kwoty.
Rezerwacja miejsca ostanie potwierdzona poprzez e-mail od przesłania formularza. Po zamknięciu zapisów i odnotowaniu wpływu zaliczki w e-mailu zwrotnym zostaną przekazane szczegóły wydarzenia. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zaliczka jest bezzwrotna w przypadku, gdy wydarzenie się odbędzie.
🌲CO ZABRAĆ ZE SOBĄ:
– ubrania odpowiednie do warunków atmosferycznych
– własne jedzenie na ognisko oraz talerzyki i sztućce wielorazowe
– własne napoje i kubki wielorazowe
– ewentualnie ubrania na zmianę dla dzieci
W spotkaniu mogą wziąć udział tylko zdrowe osoby. Nie należy
przyjeżdżać, gdy stan zdrowia którejkolwiek osoby z rodziny może
spowodować infekcje u innych uczestników wydarzenia.
Pamiętajcie, że nie ma złej pogody, są tylko nieodpowiednie ubrania, dlatego też, gdy za oknem jest deszcz, albo chłód to my nie odwołujemy wydarzenia. Wyjątkiem są warunki atmosferyczne zagrażające życiu (silne wiatry, czy silne burze). W takich wyjątkowych wypadkach warsztat może być odwołany przez Organizatora i zostanie wskazany nowy termin.
Zespół Połączeni Lasem
kontakt@polaczenilasem.pl
ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH
Zapisanie się na LAS ATRAKCJI jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu tych danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
danych osobowych przez firmę Połączeni Lasem Magdalena Szydło z siedzibą w Warszawie, ul. Niepodległości 46/50E lok. 145, 02-626 Warszawa w celu wzięcia udziału w Rodzinnym Pikniku LAS ATRAKCJI w następującym zakresie: imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu. Zostałem/łam poinformowany/a o możliwości wycofania zgody w każdym czasie poprzez przesłanie oświadczenia o wycofaniu zgody na adres mailowy: kontakt@polaczenilasem.pl, mam świadomość, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej wycofaniem.
Miejsce wydarzenia
Szczegóły
Data :
29 czerwiec 2024
Godzina :
11:00 - 18:00
Link do wydarzenia:
Dzielnica
Bielany
Udostępnij

Inne wydarzenia: