Ładowanie Events
Data początkowa
23.06 / 12:00
Data końcowa
23.06 / 15:00
Adres
ul. Kredytowa 1, Warszawa

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie „Kwiat Paproci: Projektowanie szczęścia i bliskości z naturą. Familijne warsztaty architektury zielonej” w ramach projektu Ludowy Gradient, które odbędą się:

23.06 (niedziela) o godz. 12:00 – 15:00

Podczas tych wyjątkowych zajęć uczestnicy zanurzą się w fascynującą symbolikę legendy kwiatu paproci. Poprzez interakcję z naturą oraz praktyczne działania projektowe, dzieci i opiekunowie będą mogli zgłębić tematy związane z dobrostanem, szczęściem i harmonią, w kontekście bliskości ze środowiskiem naturalnym. Podczas warsztatów będziemy rozmawiać, wykonywać zadania i dzielić się informacjami na temat tego, w jaki sposób naturalne otoczenie wpływa na nasze samopoczucie. Będziemy również eksplorować sposoby projektowania przestrzeni, które promują szczęście i harmonię z naturą, zgodnie z zasadami architektury zielonej. Poprzez współpracę w grupach, będziemy mieć okazję tworzyć modele i koncepcje przestrzenne, które będą odzwierciedlać nasze osobiste pojęcie szczęścia. Będziemy integrować w nich elementy ekologii i zrównoważonego projektowania, typowe dla architektury zielonej.

Prowadzenie:  
Beata Kuracińska – projektantka, animatorka kultury, kuratorka ponad 40 wystaw z zakresu designu, architektury i sztuki skierowanych do dzieci, młodzieży i dorosłych; projektów artystycznych; twórczyni i kuratorka międzynarodowego festiwalu designu „KIDS LOVE DESIGN!”; projektu artystyczno­społecznego Common Room (Izrael, Palestyna, Niemcy, Urugwaj, Brazylia, Meksyk, Stany Zjednoczone, Polska,Indie, Japonia), kuratorka Festiwalu Architektury w Szczecinie, ed. 2014, 2022.

Wydarzenie przeznaczone jest dla dzieci w wieku 1-3 klasa i osób dorosłych.
Obowiązują bezpłatne wejściówki: pobierz bilet

Miejsce wydarzenia
Państwowe Muzeum Etnograficzne, ul. Kredytowa 1
Warszawa, Poland
Szczegóły
Data :
23 czerwiec 2024
Godzina :
12:00 - 15:00
Kategorie :
Link do wydarzenia:
Dzielnica
Śródmieście
Udostępnij

Inne wydarzenia: