Ładowanie Events
Data początkowa
26.05 / 13:00
Data końcowa
26.05 / 14:00
Adres
ul. Wincentego Rzymowskiego 32, Warszawa

sala: Broadway
wstęp: 15/20 zł, kup bilet online lub w DK Kadr

Rodzinny spektakl muzyczny to baśniowa opowieść o dwójce przyjaciół – księżniczce Rosie i Klimku, którzy zmierzą się w beztroskim świecie z przebiegłym i podstępnym czarodziejem Zoltanem. Dzieci poznają kolory podczas magicznego malowania obrazu. Spotykają, na pozór bezradną staruszkę, która okazuje się bardzo przebojową i wrażliwą osobą. Kobieta pomaga w ocaleniu krainy przed utratą kolorów oraz uczy dzieci kultury osobistej. Przedstawienie jest połączeniem pięknej oprawy muzycznej, tańca, śpiewu, wzruszających sytuacji, ale przede wszystkim wciągającej fabuły z morałem.

Bajka jest w pełni autorska (scenariusz, muzyka, scenografia, choreografia). Wszystko to powoduje, że dzieci nie nudzą się fabułą znanej już bajki.
Spektakl zawiera wątki edukacyjne. Pokazujemy dzieciom jak ważni są dziadkowie, uczymy kultury i szacunku do starszych. Widzowie zapamiętają by się nigdy nie poddawać i że wspólnymi siłami można zdziałać więcej oraz że dobro zawsze zwycięża.

Spektakl jest interaktywny. Dzieci razem z aktorami śpiewają w czasie malowania magicznego obrazu, razem z księżniczką tańczą taniec radości, biorą udział w piosence finałowej.

Zapraszamy widzów już od 3. roku życia.

Miejsce wydarzenia
Dom Kultury KADR, ul. Wincentego Rzymowskiego 32
Warszawa, Poland
Szczegóły
Date :
26 maj 2024
Time :
13:00 - 14:00
Categories :
Link do wydarzenia
Dzielnica
Mokotów
Udostępnij

Inne wydarzenia: