Ładowanie Events
Data początkowa
27.04 / 12:00
Data końcowa
27.04 / 13:00
Adres
Barska 29, Warszawa
Spotykamy się o 10:00 i o 12:00 🫧
🫧 Zanurzeni w dźwiękach takich kompozytorów jak Grażyna Bacewicz, Philip Glass i Henry Mancini poszukamy własnego oddechu, zanurkujemy w zakamarki naszej wyobraźni i niesieni falami muzyki pozwolimy naszym ciałom – zarówno tym malutkim, jak i dużym – na łagodne dryfowanie. Ciało ludzkie w około 70% składa się z wody, a ciało noworodka nawet w 80%. Wsłuchamy się w te rzeki w naszych ciałach, pozwolimy im się wyszumieć, pokąpać, poprzelewać tu i tam… Kto wie, może na swojej drodze uda nam się napotkać inne rzeki i rzeczki, a w efekcie spróbujemy popłynąć jednym nurtem? Prowadzić nas będzie choreografka i tancerka Aleksandra Bożek-Muszyńska 🫧
🫧 „Nuci rzeczka” to działanie performatywne łączące muzykę wykonywaną na żywo oraz ruch. Wspólnie z artystkami i artystami uczestnicy wydarzenia pobudzą swoje zmysły, ciała i wyobraźnię. Zapraszamy do przybycia w ubraniach niekrępujących ruchu.
Plusk! 💧
🍰 Przed i po koncertach rodziców i opiekunów wraz z dziećmi zapraszamy na pyszności do naszej kawiarenki. Kawiarenka czynna od godziny 9:00 do 14:00.
🔸 Wystąpią:
Marta Piórkowska – skrzypce
Krzysztof Kozłowski – fortepian
Aleksandra Bożek – Muszyńska – choreografia i performans
Anna Szawiel – performans
Bilety 65zł
Miejsce wydarzenia
Przestrzeń Muzyki Współczesnej Hashtag Lab, Barska 29
Warszawa, Poland
Szczegóły
Date :
27 kwiecień 2024
Time :
12:00 - 13:00
Categories :
Link do wydarzenia
Dzielnica
Ochota
Udostępnij

Inne wydarzenia: