Ładowanie Events
Data początkowa
26.05 / 10:30
Data końcowa
26.05 / 22:00
Adres
ul. Dominikańska 2, Warszawa
Już tej wiosny czeka nas kolejna, dwudziesta trzecia odsłona Jarmarku św. Dominika na Służewie – wydarzenia, które od lat przyciąga tłumy parafian, przyjaciół i sympatyków!
Tegoroczny Jarmark odbędzie się w niedzielę, 26 maja 2024. Tak jak w przypadku poprzednich edycji, chcemy zapewnić Wam wyjątkową i rodzinną atmosferę.
Jarmark przy Dominikańskiej 2 to wydarzenie z wieloletnią tradycją. Czego możecie się spodziewać tym razem?
Na pewno stałych punktów programu, takich jak pokazy artystyczne, wenta czy fanteria, podczas której każdy uczestnik będzie miał szansę na zdobycie niesamowitych nagród! Wieczorem zaś zapraszamy na wyjątkowy koncert!
Jednak to nadal nie wszystko 🙂 Każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie w bogatej ofercie różnych stoisk. Czekać na Was będzie antykwariat, pyszne jedzenie, Strefa Dominikańska, układy taneczne i wiele innych zaskakujących atrakcji! Chodzą również słuchy, że na Służew zawita nie kto inny, jak sam ks. Boguś Kowalski. Poza tym w Strefie Dziecka animatorzy zajmą najmłodszych różnorodnymi aktywnymi rozrywkami, zaś starsi będą mogli odpocząć na wygodnych leżakach w Strefie Relaksu.
Czy Wam też brzmi to jak przepis na idealną niedzielę?
Do zobaczenia 26 maja! Nie możemy się doczekać, aby Was zobaczyć!
Miejsce wydarzenia
Dominikanie Służew, ul. Dominikańska 2
Warszawa, Poland
Szczegóły
Date :
26 maj 2024
Time :
10:30 - 22:00
Categories :
Link do wydarzenia
Dzielnica
Mokotów
Udostępnij

Inne wydarzenia: