Ładowanie Events
Data początkowa
30.06 / 16:00
Data końcowa
30.06 / 17:00
Adres
Bulwar Flotylii Wiślanej, Warszawa
W niedzielę 30 czerwca zapraszamy wszystkie dzieci na niesamowicie bajkowy koncert z elementami rytmiki o godzinie 16:00!
Witajcie w naszej bajce, ale w jakiej bajce?
Ano w takiej o wyjątkowej szkole, która mieści się przy przepysznej ulicy Czekoladowej. W budynku trzypiętrowym zrobionym z kolorowych cegiełek, z nieziemskim ogrodem, z tysiącem furtek do innych bajek.
Dyrektorem i nauczycielem w niej jest Ambroży (nazwisko zgadnijcie sami). Ekscentryczny czarodziej i podróżnik, z którym nauka jest bardziej odlotowa niż przyziemna…
Czy już wiecie co to za bajka?
Do tej tajemniczej krainy Pana Kleksa przeniesiemy się za sprawą muzyków EduMusic w składzie:
Joanna Głogowska-Szychta – śpiew
Paulina Jurczyszyn – śpiew
Patryk Czyżewski – instrumenty klawiszowe
Michał Kowalczyk – gitara basowa
Krzysztof Redas – instrumenty perkusyjne
Koncert gordonowski to wyjątkowe spotkanie z muzyką wokalną i instrumentalną dedykowane dzieciom od 0 do 8 roku życia wraz z opiekunami. Forma koncertu jest oparta o zajęcia umuzykalniające w duchu teorii uczenia się muzyki prof. E.E. Gordona – uznanego muzyka, pedagoga i psychologa muzyki. Dzieci i opiekunowie są na scenie razem z muzykami, więc są nie tylko uczestnikami koncertu, ale również jego współtwórcami. Traktujemy muzykę jako język
komunikacji, dlatego tworzymy warunki, aby reakcje dzieci na dźwięki były nieskrępowane i naturalne. Pobudzamy wyobraźnię śpiewaniem, rytmizowaniem i tańcem.
Czy kogoś trzeba jeszcze namawiać? Odpowiedzcie sobie sami – my czekamy na Was i od 16:00 zapraszamy do wspólnej zabawy!
Miejsce wydarzenia
Cud nad Wisłą, Bulwar Flotylii Wiślanej
Warszawa, Poland
Szczegóły
Data :
30 czerwiec 2024
Godzina :
16:00 - 17:00
Kategorie :
Link do wydarzenia:
Dzielnica
Śródmieście
Udostępnij

Inne wydarzenia: