Ładowanie Events
Data początkowa
30.06 / 12:00
Data końcowa
30.06 / 20:00
Adres
ulica 1 Sierpnia 38A, Warszawa
Razvi Events we współpracy z Urzędem dzielnicy Włochy, OSiR Włochy, India Poland Women Federation i Poland Indian Community z dumą zapraszają wszystkich na jedno z największych indyjskich wydarzeń, które odbędzie się w amfiteatrze na świeżym powietrzu oraz w całym parku w dzielnicy Włochy!
❤ INDIAN SUMMER FEST 2024 ❤
Miejsce: Park Marka Kotańskiego, ul. Sierpnia 1, Warszawa
Data: 30.06.2024
Czas: 12:00 – 20:00
Wstęp wolny!
Jest to wydarzenie upamiętniające przyjaźń Hindusów i Polaków. Misją tego wydarzenia jest stworzenie zdrowej więzi pomiędzy tymi dwoma wspaniałymi narodami oraz promocja kultury indyjskiej w Polsce poprzez muzykę, taniec, jedzenie i sport.
Podczas tego wydarzenia będziecie mieli okazję poznać wiele indyjskich i polskich gwiazd oraz VIP-ów. Po raz pierwszy w Polsce w Amfiteatrze odbędą się indyjskie spektakle kulturalne.
Program:
NA AMFITEATRZE:
Zaplanowaliśmy bardzo bogaty program indyjski, który zaprezentuje taniec klasyczny, taniec ludowy i taniec komercyjny z wielu regionów Indii. To zasługa wielu indyjskich wspólnot regionalnych i ich stowarzyszeń w Polsce.
Zaplanowaliśmy także pokaz indyjskiej mody dzieciecej aby zaprezentować niesamowitą elegancję indyjskich strojów.
Nie zabraknie także koncertu muzyki indyjskiej NA ŻYWO w wykonaniu jednego z najlepszych indyjskich zespołów muzycznych z Wrocławia.
W PARKU:
O tak, to będzie bardzo duży indyjski festyn w tym stoiska z jedzeniem ze wszystkich części Indii, a także z Goa!
Można tu również znaleźć stoiska ze słodyczami, stoisko z lodami, stoisko z indyjską biżuterią, stoiska ze strojami indyjskimi, stoiska z turystyką indyjską i stoiska innych usługodawców, takich jak henna, indyjski makijaż itp.
KĄCIK DLA DZIECI
Nie zabraknie atrakcji dla dzieci takich jak malowanie twarzy, zamek z balonów, pokaz baniek, gry do zabawy, pokaz magii itp. skate park, boisko do koszykówki, boisko do piłki nożnej to także miejsca, gdzie dzieci mogą się bawić.
RODZINNA IMPREZA TANECZNA
Aby zakończyć wydarzenie z mnóstwem radości i szczęścia, zorganizujemy imprezę taneczną, podczas której będziecie mogli dobrze się bawić z rodziną i przyjaciółmi.
Do zobaczenia o 12:00, 30.06.2024!
Nie przegapcie i dołączcie do tak niesamowitego wydarzenia w Polsce!
Miejsce wydarzenia
Park im. Marka Kotańskiego, ulica 1 Sierpnia 38A
Warszawa, Poland
Szczegóły
Data :
30 czerwiec 2024
Godzina :
12:00 - 20:00
Link do wydarzenia:
Dzielnica
Włochy
Udostępnij

Inne wydarzenia: