Ładowanie Events
Data początkowa
24.07 / 11:00
Data końcowa
24.07 / 12:00
Adres
ul. Siekierkowska 28, Warszawa

Podczas zabawy maluchy wciągane są do cudownego świata muzyki poprzez proste melodie, improwizacje i rytmiczanki śpiewane głosem. Poznacie skale modalne i najróżniejsze rytmy, ale przede wszystkim będziemy tworzyć niezapomniane chwile.

Przychodząc na spotkania, Twoje dziecko dostanie najlepsze co można w aspekcie rozwoju muzycznego. Dodatkowo przy okazji zapewnisz mu stymulację rozwoju mowy, trening skupienia, koncentracji, koordynacji półkul mózgu, a Ty zrelaksujesz się i złapiesz chwilę wytchnienia przy dźwiękach śpiewanek.

Dlaczego warto umuzykalniać już tak małe dzieci? Ponieważ wg badań prof. E E. Gordona, dziecko najintensywniej przyswaja dźwięki poczynając od okresu prenatalnego do 3 roku życia i jest to najlepszy czas na rozwijanie wszelkiego potencjału. Cały proces uatrakcyjniają kolorowe leciutkie fruwające chusteczki, piłki, chusta animacyjna.. i wiele wiele innych przedmiotów wspierających koordynację ruchową.

Terminy zajęć: 17, 24, 31 lipca, godz. 11:00
prowadzi: Ewa Wałecka – certyfikowana gordonistka
cena: 40 zł jedne zajęcia

Aby wziąć udział w zajęciach należy zapisać się i uiścić opłatę (wyłącznie przez internet). Zadbaj o to. Jeśli będziesz mieć z tym kłopot, skontaktuj się z nami: biuro@dorozkarnia.pl lub 22 841 91 22.

Miejsce wydarzenia
Dom Kultury Dorożkarnia, ul. Siekierkowska 28
Warszawa, Poland
Szczegóły
Data :
24 lipiec 2024
Godzina :
11:00 - 12:00
Kategorie :
Link do wydarzenia:
Dzielnica
Mokotów
Udostępnij

Inne wydarzenia: