Ładowanie Events
Data początkowa
05.05 / 11:00
Data końcowa
05.05 / 12:30
Adres
ul. Krakowskie Przedmieście 5 budynek ASP, Warszawa
Wyruszmy z pewnym bardzo ciekawskim, wesołym i inteligentnym chłopcem Fryckiem Chopinem odkrywać Warszawę! Frycek opowie nam o tym, jakie było to miasto, kiedy on w nim dorastał (czyli 200 lat temu!). Wspólnie przyjrzymy się, jak Warszawa wygląda obecnie. Odkryjemy jej zabytki, legendy, odwiedzimy parki i ważne place. Razem poznamy sławne postaci i dowiemy się, jakie są ulubione warszawskie miejsca Frycka!
Co więcej, podczas spacerów można będzie zbierać pieczątki w Paszporcie młodego spacerowicza. Po uzbieraniu kompletu pięciu pieczątek (zbierać można zarówno w bieżącym jak i w przyszłym sezonie) uczestnik będzie mógł odebrać wybrany przez siebie upominek z puli przygotowanych nagród!
Spacery skierowane są głównie do rodzin z dziećmi w wieku 7-12 lat, jednak animatorzy starają się dopasowywać sposób prowadzenia spacerów do potrzeb obecnej grupy, więc serdecznie zapraszamy też dzieci w innym wieku.
Cena: 10zł / osobę

5.05.2024, godz. 11.00

Temat: „Frycek spaceruje po swojej Warszawie”

Miejsce startu: Chopin’s Room  (budynek ASP, ul. Krakowskie Przedmieście 5, wejście po lewej stronie od bramy głównej)

Opis:
Razem z Fryckiem ruszymy w podróż po mieście, w którym dorastał, bawił się, uczył oraz odpoczywał. Opowiemy o najważniejszych dla małego Chopina miejscach i odkryjemy, czy Warszawa, którą znamy, jest podobna do tej z czasów Frycka.

Miejsce wydarzenia
Chopins Room, ul. Krakowskie Przedmieście 5 budynek ASP
Warszawa, Poland
Szczegóły
Date :
05 maj 2024
Time :
11:00 - 12:30
Categories :
Link do wydarzenia
Dzielnica
Śródmieście
Udostępnij

Inne wydarzenia: