Ładowanie Events
Data początkowa
07.07 / 11:00
Data końcowa
07.07 / 12:30
Adres
Wyruszmy z pewnym bardzo ciekawskim, wesołym i inteligentnym chłopcem Fryckiem Chopinem odkrywać Warszawę! Frycek opowie nam o tym, jakie było to miasto, kiedy on w nim dorastał (czyli 200 lat temu!). Wspólnie przyjrzymy się, jak Warszawa wygląda obecnie. Odkryjemy jej zabytki, legendy, odwiedzimy parki i ważne place. Razem poznamy sławne postaci i dowiemy się, jakie są ulubione warszawskie miejsca Frycka!
Co więcej, podczas spacerów można będzie zbierać pieczątki w Paszporcie młodego spacerowicza. Po uzbieraniu kompletu pięciu pieczątek (zbierać można zarówno w bieżącym jak i w przyszłym sezonie) uczestnik będzie mógł odebrać wybrany przez siebie upominek z puli przygotowanych nagród!
Spacery skierowane są głównie do rodzin z dziećmi w wieku 7-12 lat, jednak animatorzy starają się dopasowywać sposób prowadzenia spacerów do potrzeb obecnej grupy, więc serdecznie zapraszamy też dzieci w innym wieku.
Cena: 10zł / osobę

7.07.2024, godz. 11.00

Temat: „Frycek spaceruje po Historycznych Ogrodach Łazienek Królewskich”

Miejsce startu: Pomnik Fryderyka Chopina w Łazienkach Królewskich

Opis:
Tym razem oddalimy się co nieco od centrum stolicy, żeby odkryć Historyczne Ogrody Łazienek Królewskich. Jak myślicie, czy Fryckowi spodoba się jego pomnik? Czy rozpozna gatunek drzewa, pod którym umieścił jego postać słynny rzeźbiarz? Historyczne Ogrody Łazienek Królewskich kryją w sobie wiele tajemnic!

Miejsce wydarzenia
Szczegóły
Data :
07 lipiec 2024
Godzina :
11:00 - 12:30
Kategorie :
Link do wydarzenia:
Dzielnica
Śródmieście
Udostępnij

Inne wydarzenia: