Ładowanie Events
Data początkowa
09.06 / 15:00
Data końcowa
09.06 / 18:00
Adres
Traktorzystów 20, Warszawa

zień Dziecka z DK Portiernia – Koncert familijny i animacje

niedziela 09.06.2024, godz. 15:00-18:00

wstęp wolny

wydarzenie odbywa się na Scenie Plenerowej DK Portiernia obok placówki

Zapraszamy rodzinnie na nasze familijne popołudnie pełne atrakcji. Dwie pierwsze godziny umilą nam animatorzy z firmy Smak Dzieciństwa: będzie aktywnie i ciekawie.

Gwiazdą wieczoru (porę wieczorną dostosowaliśmy pod najmłodszych – dla dorosłych może to być podwieczorek) będzie Kasia Rodowicz i Ferid Lakhdar, którzy wystąpią wraz ze swym muzycznym projektem Wesoła Lokomotywa.

Muzycy tak piszą o sobie: Nasza „Wesoła Lokomotywa” nigdy nie powstałaby gdybyśmy nie zostali Rodzicami. Maszynistą naszego pociągu jest Ferid Lakhdar – od 1997 na scenie muzycznej, wszechstronny muzyk, wokalista, instrumentalista, producent oraz kompozytor. Rozśpiewaną Panią Konduktor jest Kasia Rodowicz -piosenkarka jazzowa, na scenie od 1995 roku, ma na swoim koncie 4 płyty solowe. To, co nas wyróżnia, to niebanalne teksty i dobra muzyka, dbamy, aby nasze teksty miały wymiar edukacyjny, a dzieci uczyły się przez dobrą zabawę. Gwarantujemy, że wszyscy pasażerowie, którzy wsiądą do naszego pociągu będą weseli i rozśpiewani.

Jako muzyczny projekt „Wesoła Lokomotywa” nagrywamy wspólnie z innymi artystami od 2012  m.in. z Rafałem Brzozowskim, Tomkiem Borkowskim, Mają Konkel, Mateuszem Ceranem i gromadką super dzieciaków.

Od 2012 nagraliśmy już 4 płyty dla dzieci:

·          2012 Małe Bajki

·          2014 Przygody Smoków i Dinozaurów

·          2015 Misie z Pluszakowa

·          2016 Historie i historyjki polskie

Nasze piosenki znają i śpiewają całe rodziny m.in. „Wesoło gra lokomotywa”, „Polny Skrzat”, „Ribidibidi”.

Wydarzenie muzyczne realizowane jest ze środków Budżetu Obywatelskiego pod wspólnym tytułem „Plenerowe wieczory muzyczne w Ursusie”

 

Biorąc udział w wydarzeniu wyrażają Państwo zgodę na nieodpłatne utrwalanie, wykorzystywanie i rozpowszechnianie wizerunku uczestnika/opiekuna w formie fotograficznej i filmowej przez DK „Portiernia” zgodnie z art.81 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4.02.1994. Zgoda dotyczy rozpowszechniania przez DK „Portiernia” wizerunku uczestnika/opiekuna w formie fotografii i materiału filmowego bez ograniczeń czasowych za pośrednictwem dowolnego medium dla celów związanych z promocją działalności DK „Portiernia”.

Miejsce wydarzenia
Dom Kultury „Portiernia”, Traktorzystów 20
Warszawa, Poland
Szczegóły
Data :
09 czerwiec 2024
Godzina :
15:00 - 18:00
Link do wydarzenia:
Dzielnica
Ursus
Udostępnij

Inne wydarzenia: