Ładowanie Events
Data początkowa
02.06 / 11:00
Data końcowa
02.06 / 14:00
Adres
Odolańska 60, Warszawa
Czas na twórczą zabawę!?
Co powiecie na rodzinny Dzień Dziecka w artystycznej atmosferze? ?
Już 2 czerwca zapraszamy na Dzień Dziecka w Sztukarni – W Twórczym Ogrodzie! Będziemy wspólnie celebrować, tworzyć unikatowe dzieła sztuki i świetnie się bawić.?
W naszym ogrodzie, w samym sercu warszawskiego Mokotowa?, czekać będą na Was rozmaite stanowiska, pokazujące dzieciom przekrój różnych technik i możliwości, jakie daje tworzenie.?‍?
Skorzystać będzie można ze stanowiska ceramicznego, przy którym będziemy uczyć lepienia z prawdziwej gliny i wymyślać niestworzone ceramiczne formy.?
Tuż obok czekać będzie wyjątkowe stanowisko, na którym odbędzie się prawdziwe show – malowanie na wodzie! ? Ta turecka sztuka, zwana ebru, to naturalna metoda tworzenia niesamowitych kształtów za pomocą barwników wylewanych na powierzchnię wody i odbijania obrazów na papierze. Efekt wow gwarantowany!?
Kolejnym twórczym miejscem będzie przestrzeń warsztatów malarskich – pokażemy Wam, jak malować przy sztalugach i jak posługiwać się pędzlami i farbami. Wyjdziecie z własnymi prawdziwymi dziełami sztuki!?‍?
A może grafika warsztatowa? Na warsztatach sitodruku dowiecie się, jak samodzielnie ozdabiać tkaniny za pomocą odbijanych szablonów.?
Dla miłośników teatru mamy coś specjalnego. Stworzymy własny, rodzinny teatr Kamishibai! Ale taki malarski, obrazkowy – z papieru, tuszu i wyobraźni. Wymyślimy własne historie, połączmy je w jedno i wspólnie przedstawmy nasz rysunkowy spektakl – niepowtarzalny i eksperymentalny. Inspiracją będzie bajka japońska – O ciasteczkach mochi i o smoku.?
?Dla kogo?
dla rodzin z dziećmi (rekomendowany wiek dzieci to uczniowie klas 1-6 SP, ale zapraszamy również starsze i młodsze rodzeństwo, dla każdego znajdziemy coś ciekawego)
?Cena
bilet rodzinny – od 2 do 5 osób
cena podstawowa – 230 zł
cena dla kursantów Sztukarni – 190 zł
Zapraszamy do zapisów!
Miejsce wydarzenia
Sztukarnia, Odolańska 60
Warszawa, Poland
Szczegóły
Data :
02 czerwiec 2024
Godzina :
11:00 - 14:00
Kategorie :
Link do wydarzenia:
Dzielnica
Mokotów
Udostępnij

Inne wydarzenia: