Ładowanie Events
Data początkowa
01.06 / 10:00
Data końcowa
01.06 / 18:00
Adres
Taśmowa 8 / lok. U3, Warszawa
hcesz zorganizować niezwykłą ?‍?‍?‍? rodzinną wyprawę ?? na Dzień Dziecka w sobotę 1 czerwca❓?❗Nie zwlekaj liczba miejsc ograniczona, zarezerwuj swoją wejściówkę⭐ już dziś i odkryj świat lotnictwa w którym każdy może zostać pilotem❗
✈️
Nasze centrum symulatorów lotniczych zaprasza całe ?‍?‍?‍? rodziny na wyjątkowe zwiedzanie, podczas którego będziecie mogli poznać nasze symulatory:
? Boeing 737 MAX 8,
? Airbus A320 NEO,
? Cessna C152,
? szybowce,
? helikoptery,
? maszyny bojowe jak F16, F18 czy też MIGi.
✈️
⏭️Odkryj świat lotnictwa z bliska
✈️
Podczas wizyty w naszym centrum, każda ?‍?‍?‍? rodzina ma szansę nie tylko zwiedzić nasze zaawansowane symulatory, ale także porozmawiać z doświadczonymi ?‍✈️ pilotami, ?‍✈️ instruktorami, a nawet stewardesami. To niepowtarzalna okazja, aby dowiedzieć się więcej o codziennej pracy w przestworzach, zrozumieć,❓ jak funkcjonuje samolot i ❓co jest potrzebne, aby bezpiecznie prowadzić maszynę i pasażerów do celu.
✈️
Wykup⭐ już dziś możliwość zwiedzenia naszego centrum symulatorowego podczas którego będziecie mogli zasiąść na pokładzie jedynej w Polsce kabiny pasażerskiej połączonej z naszym ? Boeingiem 737 MAX 8 będącym jednym z najpopularniejszych samolotów pasażerskich na świecie. Nie zapomnijcie zabrać aparatu – to doskonała okazja do zrobienia pamiątkowych ? zdjęć w kokpicie!
✈️
⏭️Edukacja i zabawa
✈️
Nasze centrum oferuje nie tylko zabawę, ale także edukacyjne wartości. Dzieci i dorośli mogą nauczyć się podstaw aerodynamiki, zasad działania różnych instrumentów pokładowych i wiele więcej. Wizyta w naszym centrum to połączenie nauki z rozrywką. Jest to idealne miejsce na rodzinną wycieczkę.
✈️
⏭️Dla pilotów
✈️
Dla każdego kto będzie chciał polecieć wybranym samolotem na symulatorze VR przygotowaliśmy specjalną ofertę, która będzie dostępna tylko w tym dniu.
10 minutowy lot w cenie 79 PLN – 25% rabatu na Dzień Dziecka 59 PLN
✈️
❗Zapraszamy do zapisów⭐ ❗na niezapomniane spotkanie w symulatorze oraz na edukacyjne i inspirujące spotkania z ekspertami z branży lotniczej. To idealna propozycja na ?‍?‍?‍? rodzinne wyjście, które pozostawi w pamięci wspaniałe wspomnienia. Nie przegapcie tej okazji, aby przeżyć przygodę życia❗
⭐ Wejściówka 39 PLN za każde dziecko, jeden dorosły opiekun wchodzi za darmo, każdy kolejny opiekun wykupuje wejściówkę 39 PLN

Miejsce wydarzenia
Simair Center, Taśmowa 8 / lok. U3
Warszawa, Poland
Szczegóły
Data :
01 czerwiec 2024
Godzina :
10:00 - 18:00
Kategorie :
Link do wydarzenia:
Dzielnica
Mokotów
Udostępnij

Inne wydarzenia: