Ładowanie Events
Data początkowa
01.06 / 12:00
Data końcowa
01.06 / 18:00
Adres
Grzybowska 58, Warszawa
Rozpoczynamy nasz najnowszy cykl muzyczny w Browarach Warszawskich – ???? ??? ?????? stworzony we współpracy z Fundacją EuroJAZZ. Wydarzenie 1. czerwca jest dedykowane wszystkim dzieciom i ich rodzicom!
Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert JAZZ DLA DZIECI z gościnnym udziałem wybitnego saksofonisty Piotra Barona, w przyjemnym otoczeniu zieleni Ogrodu Centralnego.
KONCERT ROZPOCZNIE SIĘ O GODZINIE 17:00.
Poza koncertem już od godziny 12:00 na terenie Ogrodu Centralnego bezpłatnie będzie można wziąć udział w ??????????? ????????????, ????????? ?????? ? ??????̇? oraz skosztować ???? ????????!
Zagrają:
Magdalena Este – śpiew
Mateusz Kaszuba – fortepian
Wojciech Pulcyn – kontrabas
Sebastian Kuchczyński – perkusja
oraz gościnnie
Piotr Baron – saksofon
Na koncert składać się będą specjalnie wybrane i zaaranżowane standardy i piosenki jazzowe z tekstami w nowym tłumaczeniu. Wydarzenie to będzie unikalne w skali całego kraju. Fundacja EuroJAZZ planuje razem z Narodowym Centrum Kultury wydanie w tym roku płyty „Jazz dla dzieci”.
Projekt „Jazz dla dzieci” narodził się jako cykl warsztatów muzycznych zapoznając dzieci w wieku przedszkolnym z muzyką jazzową i charakterystycznymi dla jazz instrumentami. Od momentu startu we wrześniu 2021 roku odbyło się już ponad 200 zajęć, a brali w nich udział czołowi polscy muzycy jazzowi. Gospodynią spotkań jest grająca na fortepianie wokalistka Magdalena Este, która jest również autorką polskiej adaptacji tekstów.
Do zobaczenia w Browarach Warszawskich! Przyjdź z pociechą na najlepszy Dzień Dziecka w mieście!
#TuDziejeSięMiasto
Wstęp zupełnie bezpłatny (ilość miejsc ograniczona)
⏱️ Start: 12:00
⏱️ Koncert: 17:00
?Ul. Grzybowska 60, Browary Warszawskie
Miejsce wydarzenia
Browary Warszawskie, Grzybowska 58
Warszawa, Poland
Szczegóły
Data :
01 czerwiec 2024
Godzina :
12:00 - 18:00
Kategorie :
Link do wydarzenia:
Dzielnica
Śródmieście
Udostępnij

Inne wydarzenia: