Ładowanie Events
Data początkowa
02.06 / 14:00
Data końcowa
02.06 / 19:00
Adres
: Aspekt 67, Warszawa
Wielkie święto najmłodszych mieszkańców dzielnicy tradycyjnie już będziemy świętowali na rodzinnym pikniku w parku Chomicza!
Motywem przewodnim tegorocznego Dnia Dziecka jest magiczny świat cyrku i iluzji. Stąd też spotkacie na wydarzeniu klaunów, szczudlarzy, iluzjonistę Macieja Piskorza i artystów z Teatru Kubika.
Na Wasze pociechy będzie czekało wiele atrakcji jak różnorodne gry i zabawy dla dzieci w każdym wieku, malowanie buziek, które pozwoli wcielić się w ulubione zwierzęta i bohaterów, warsztaty kreatywne dla małych artystów, konkursy z nagrodami i wiele więcej.
Na pikniku nie zabraknie najbardziej lubianych przez najmłodszych atrakcji, czyli ogromnych dmuchanych zjeżdżalni i zamków, które są gwarancją świetnej zabawy oraz zachęcą dzieciaki do aktywności fizycznej.
Na zakończenie przygotowaliśmy coś specjalnego z myślą o nieco starszych dzieciach, czyli występ B.R.O., który wykona takie hity jak „Pośrodku” i „Jeszcze będzie pięknie”. Koncert startuje o g. 18:00.
Na chwilę przerwy będzie można zajrzeć do stoisk z pysznymi przekąskami i napojami, które zaspokoją mały głód po intensywnej zabawie. Mile spędzony dzień w towarzystwie najbliższych i przyjaciół będziecie mogli uwiecznić w fotobudce.
Na wydarzeniu gościnnie będą również stoiska Dni Regionu Puszczy Kampinoskiej i wymiany elektrośmieci na rośliny.
Zabierzcie ze sobą dobry humor i dużo energii, bo zapowiada się niedziela pełna wrażeń. Do zobaczenia na Chomiczówce!
Gdzie i kiedy:
2 czerwca (niedziela) w g: 14:00–19:00.
Park Chomicza, od strony ul. Nerudy 1.
Wstęp wolny.
Miejsce wydarzenia
Park Chomicza, : Aspekt 67
Warszawa, Poland
Szczegóły
Data :
02 czerwiec 2024
Godzina :
14:00 - 19:00
Link do wydarzenia:
Dzielnica
Bielany
Udostępnij

Inne wydarzenia: