Ładowanie Events
Data początkowa
13.06 / 12:00
Data końcowa
13.06 / 14:00
Adres
ul. Ząbkowska 23/25, Warszawa
Masz chęć wyjść z domu, zwiedzić nowe miejsca, poznać Warszawę? Szukasz towarzystwa? A może impulsu do działania? Jesteś w dobrym miejscu! Spotkajmy się i chodźmy gdzieś razem! ?
Chodźmy razem do… to bezpłatne, sąsiedzkie spotkania dla każdego – dla rodzin z dziećmi, młodzieży i osób dorosłych. Na spotkaniach wspólnie poznajemy Warszawę, jej piękno i różnorodność i integrujemy się! ?‍?‍?‍?
W czerwcu wybierzemy się do Muzeum Drukarstwa! Obejrzymy dawną oficynę drukarską i poznamy tajniki pracy zecera oraz techniki pracy artystów-grafików. Przyjrzymy się, jakich narzędzi używali, zanim niemal wszystkie ich funkcje przejęły komputery. Zastanowimy się także, jakie znaczenie miał wynalazek druku na rozwój ludzkości.
Na zakończenie każdy wykona autorską grafikę w technice linorytu, którą będzie można zabrać ze sobą do domu.?
?
Udział w zwiedzaniu i warsztatach jest bezpłatny!
Obowiązują zapisy. Liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń. Dojazd na miejsce spotkania uczestnicy organizują we własnym zakresie.
? Miejsce spotkania: Muzeum Drukarstwa, ul. Ząbkowska 23/25
⏰ Kiedy: czwartek, 13.06, godz.12:00
⌛️ Czas trwania: ok. 2 h
? ZAPISY: tel. 22 896 51 18/ 571 225 500 lub e-mail: kontakt@arthousekolowa.pl
Zapisy przyjmujemy w dni robocze w godz. 9:00-17:00.
?
Spotkania odbywają się w różnych miejscach – spacerujemy, zwiedzamy, działamy. Za każdym razem coś innego! Tworzymy przyjazną przestrzeń do poznawania nowych dziedzin i siebie nawzajem, dzielenia się i odkrywania pasji. Zachęcamy do aktywnego uczestniczenia w życiu kulturalnym Warszawy!
Miejsce wydarzenia
Muzeum Drukarstwa, ul. Ząbkowska 23/25
Warszawa, Poland
Szczegóły
Data :
13 czerwiec 2024
Godzina :
12:00 - 14:00
Kategorie :
Link do wydarzenia:
Dzielnica
Praga Północ
Udostępnij

Inne wydarzenia: