Ładowanie Events
Data początkowa
22.06 / 12:10
Data końcowa
22.06 / 13:00
Adres
ul. Brackiej 22 lok. 23, Warszawa
Zajęcia muzyczne dla dzieci w wieku przedszkolnym i młodszym, mające na celu artystyczny rozwój poprzez muzykę, śpiew i aktywną zabawę z wplecionymi elementami rytmiki.
Punktem wyjścia do każdych zajęć jest piosenka, wokół której zadzieją się różnorodne zdarzenia muzyczne. Spotkamy się z rytmem, muzyką, śpiewem, a nade wszystko z dobrą zabawą. To niecodzienny sposób by zrozumieć i poczuć muzykę.
Dzieci same wskazują czy łatwiej jest im wypowiedzieć się za pomocą śpiewu, czy może raczej tańca? Może część z nich wybierze elementy teatru lub pantomimy? W tych zajęciach wszystkie te elementy będą się wzajemnie i niepostrzeżenie przenikać.
Podczas zajęć dzieci uczą się improwizować, grać najprostsze podziały rytmiczne na pierwszych instrumentach, a także rozwiją swoją muzyczną wrażliwość poprzez kontakt z muzyką różnych gatunków z całego świata. Mają możliwość swobodnego wyrażania ciałem i głosem, tego co słyszą, a także poprzez wspólną zabawę dzieci uczą się prostych tanecznych kroków i podstaw różnych tańców. Uczą się także podstaw i zagadnień teorii muzyki poprzez poprzez zabawę i kolorowe ilustracje.
W tej grupie wiekowej dzieci zapoznają się także z pianinem i instrumentami perkusyjnymi.
Dzięki temu, Drodzy Rodzice, będziecie mogli dostrzec, że rozwój artystycznych Waszych pociech jest niezwykle harmonijny.
Dzieci mogą uczestniczyć w zajęciach z jednym rodzicem/opiekunem lub samodzielnie.
Zajęcia prowadzone są:
– w soboty o godzinie 12:10 – grupa dedykowana dla dzieci w wieku 4 – 6 lat.
Czas trwania: 40 minut
Cennik zajęć cyklicznych:
Pakiet 4 zajęć- 200 zł (300 zł rodzeństwo pod warunkiem obecności tylko 1 rodzica),
Pojedyncze wejście – 75 zł;
Pierwsze zajęcia – bezpłatnie.
OBOWIĄZUJĄ ZAPISY: warszawa@szkola-muzyki.pl lub smsowo/telefonicznie: 796-018-825.
Zajęcia odbywają się w Music School przy ul. Brackiej 22 lok. 23 (3 piętro bez windy).
Zajęcia prowadzi Agata Przygócka: wokalistka, aktorka musicalowa i reklamowa, wieloletni instruktor zajęć muzycznych i ruchowych dla niemowląt, dzieci i młodzieży, couch wokalny od spraw emisji głosu pracujący metodą Estill Voise. Ukonczyła wydział estradowy piosenki i jazzu. Jest laureatką wielu przeglądów piosenki w kraju i zagranicą. Przez 14 lat pracy zawodowej była związana z największymi scenami musicalowym w Polsce. Ma na swoim koncie pierwszo i drugoplanowe role w takich tytułach jak: Metro, Tylko Chopin, Evita, Skrzypek na dachu, Quenn, Operetka, Hair, My fair Lady, Miss Saigon, Grease. Od 13 lat prowadzi swoją firmę edukacyjną oragnizując zajęcia oraz warsztaty o profilu muzycznym na terenie całej Warszawy. Jest certyfikowanym instruktorem zajęć gordonowskich, logo-rytmicznych oraz wspomagania wczesnorodzicielskiego. Jest specjalistą w dziedzinie umuzykalniania tych najmłodszych, przedszkolaków oraz dzieci w wieku wczesnoszkolnym i w nauce pierwszego instrumentu. Prywatnie mama Gustawa.
Profil Agaty na Facebook:
https://www.facebook.com/AgaMiusic
Miejsce wydarzenia
Music School Warszawa, ul. Brackiej 22 lok. 23
Warszawa, Poland
Szczegóły
Data :
22 czerwiec 2024
Godzina :
12:10 - 13:00
Kategorie :
Link do wydarzenia:
Dzielnica
Śródmieście
Udostępnij

Inne wydarzenia: